Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
ZVVZ USK Praha
19.0
2
17.7
3
SBŠ Ostrava
16.3
4
Sokol H. Králové
16.3
5
Levhartice Chomutov
14.7

Doskoky

1.
KP Brno
13.0
2
ZVVZ USK Praha
11.0
3
ZVVZ USK Praha
10.0
4
Sokol H. Králové
9.8
5
KARA Trutnov
9.4

Asistence

1.
Levhartice Chomutov
6.3
2
5.8
3
SBŠ Ostrava
5.3
4
ZVVZ USK Praha
5.0
5
KP Brno
4.7

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
BLK Slavia Praha
71.4 %
2
ZVVZ USK Praha
70.0 %
3
BK Strakonice
66.7 %
4
Slovanka
66.7 %
5
ZVVZ USK Praha
65.5 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
Levhartice Chomutov
56.3 %
2
BLK Slavia Praha
50.0 %
3
Levhartice Chomutov
50.0 %
4
Sokol H. Králové
50.0 %
5
ZVVZ USK Praha
46.2 %

Cena RENOMIA

1.
Sokol H. Králové
20.0
2
KARA Trutnov
18.6
3
18.4
4
ZVVZ USK Praha
17.9
5
ZVVZ USK Praha
16.9

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
4
73.0
5
68.3

Obdržené body

4
56.8
5
69.3

Doskoky

1.
2
51.0
5
43.3

Asistence

1.
20.0
5
13.5

Úspěšnost střelby za 3B

1.
33.0%
4
29.5%
5
29.2%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
2
52.8%
4
45.3%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
1. Anna Rylichová TRU K 22 5 25.8 14.2 3.4/7.8 43.6 1.2/4.6 26.1 3.8/4.6 82.6 1.6 3.4 5.0 1.0 1.8 2.8 0.1 4.4 0.0 13.2
2. Soňa Svetlíková OVA P 22 4 31.8 16.3 6.3/12.8 49.0 0.3/1.0 25.0* 3.0/6.3 48.0 1.3 5.0 6.3 0.5 0.8 2.0 0.1 5.0 0.0 16.8
3. Pamela-Therese Effangová HKR K 28 4 29.3 16.3 4.0/8.3 48.5 1.3/4.3 29.4 4.5/5.8 78.3 0.5 3.3 3.8 2.5 2.3 1.8 0.4 4.5 0.0 17.5
4. Anna Jurčenková ZAB 36 5 20.2 12.0 5.2/8.4 61.9 0.0/0.0 0.0* 1.6/2.4 66.7 3.4 4.8 8.2 1.4 1.4 1.8 0.2 2.2 0.0 18.8
5. María Conde USK K 24 3 25.3 19.0 6.3/11.0 57.6 1.3/5.7 23.5 2.3/3.0 77.8 2.7 6.0 8.7 3.0 1.0 2.3 0.4 3.0 0.0 22.0
6. Petra Malíková KPB R/K 19 4 28.8 14.0 4.5/8.5 52.9 1.0/2.8 36.4 2.0/2.8 72.7 1.3 2.5 3.8 1.5 1.8 1.3 0.3 2.3 0.0 14.3
7. Dominika Pohunková SLO R/K 26 3 26.0 17.7 4.3/11.7 37.1 1.7/4.0 41.7 4.0/5.7 70.6 1.3 2.3 3.7 1.7 1.0 4.0 0.1 5.0 0.0 11.7
8. Natalie Marie Kucowski KPB 23 4 28.3 13.3 5.0/9.8 51.3 0.8/2.5 30.0 1.0/1.8 57.1* 4.3 8.8 13.0 0.8 1.0 3.0 0.1 2.3 0.0 19.0
9. Michaela Vacková ZAB K 28 5 21.2 10.4 1.2/2.2 54.5 2.2/5.0 44.0 1.4/2.2 63.6 0.2 2.8 3.0 1.4 1.2 1.8 0.2 2.0 0.0 10.8
10. Valentýna Kadlecová CHO R 17 4 28.3 12.8 2.8/6.8 40.7 1.8/4.8 36.8 2.0/2.8 72.7 0.5 2.3 2.8 3.0 1.0 4.5 0.2 3.3 0.0 8.5
11. Eliška Hálová SLO K/P 20 4 26.3 12.5 4.3/11.3 37.8 0.0/0.5 0.0* 4.0/4.3 94.1 2.8 2.8 5.5 0.8 0.8 1.5 0.1 3.0 0.0 11.0
12. Kristýna Čuperková HKR R 30 4 26.5 12.3 3.0/6.0 50.0 1.5/4.3 35.3 1.8/2.0 87.5 1.3 1.3 2.5 1.5 2.3 2.3 0.2 2.5 0.0 10.0
13. Eliška Mircová SLA R 25 4 32.5 12.0 4.0/8.0 50.0 1.0/5.0 20.0 1.0/1.5 66.7* 0.3 2.5 2.8 3.3 2.3 1.0 0.8 1.0 0.0 10.3
14. Karolína Šotolová HKR K 22 4 26.8 11.8 4.0/6.5 61.5 1.0/3.3 30.8 0.8/1.0 75.0* 0.5 3.3 3.8 3.0 3.3 1.5 0.5 1.5 0.0 15.5
15. Eliška Hamzová ZAB R 20 5 24.4 9.2 3.2/5.6 57.1 0.4/1.6 25.0* 1.6/2.4 66.7 1.8 3.2 5.0 4.0 2.8 2.6 0.3 2.8 0.0 15.0
16. Klára Křivánková SLA K 25 4 34.3 11.3 5.0/10.5 47.6 0.3/1.8 14.3* 0.5/1.5 33.3* 1.8 3.0 4.8 2.0 1.5 2.0 0.3 2.3 0.0 9.8
17. Simona Fišerová HKR K/P 19 4 27.0 11.0 4.3/8.3 51.5 0.5/1.8 28.6* 1.0/1.8 57.1* 2.0 7.8 9.8 1.5 1.3 3.0 0.1 2.3 0.0 14.5
18. Michaela Krejzová CHO K 23 3 30.0 14.7 2.3/6.3 36.8 3.0/5.3 56.3 1.0/1.7 60.0* 1.3 1.7 3.0 1.0 0.7 3.3 0.1 1.7 0.0 9.0
19. Dragana Stanković USK 26 3 22.3 14.3 6.3/9.7 65.5 0.0/0.3 0.0* 1.7/3.0 55.6 5.3 4.7 10.0 1.7 2.3 1.3 0.4 3.7 0.0 24.7
20. Eliška Žílová SLA R 21 4 27.8 10.5 1.5/5.5 27.3 1.8/3.5 50.0 2.3/2.3 100.0 0.5 3.5 4.0 3.3 2.5 1.5 0.5 4.3 0.0 14.3
21. Josipa Silov OVA 23 4 28.0 10.5 1.5/3.8 40.0 1.8/5.5 31.8 2.3/2.5 90.0 1.0 2.3 3.3 0.8 0.5 1.8 0.1 2.0 0.0 5.5
22. Anna Rosecká STR K 20 3 35.3 13.7 3.0/9.7 31.0 2.0/6.7 30.0 1.7/2.0 83.3 0.7 2.7 3.3 1.3 2.0 4.0 0.1 4.0 0.0 7.3
23. Veronika Aulichová SLA R/K 23 4 24.5 10.3 3.0/6.5 46.2 0.3/0.8 33.3* 3.5/5.5 63.6 0.8 2.0 2.8 3.5 1.0 3.5 0.3 4.8 0.0 10.5
24. Michaela Vondráčková ZAB R/K 29 5 21.4 8.2 2.8/4.4 63.6 0.6/2.0 30.0 0.8/1.8 44.4* 1.2 1.8 3.0 2.8 2.4 1.2 0.5 2.2 0.0 11.6
25. Natálie Stoupalová ZAB K/P 23 4 24.5 10.0 3.5/7.3 48.3 0.8/3.3 23.1 0.8/1.0 75.0* 2.0 5.5 7.5 1.5 0.8 1.5 0.3 3.3 0.0 12.5
26. Alena Hanušová USK K/P 30 3 26.0 13.0 3.7/6.0 61.1 0.3/2.3 14.3 4.7/5.3 87.5 4.7 6.3 11.0 1.7 0.7 2.3 0.2 5.7 0.0 23.7
27. Jordan Reynolds CHO R/K 26 4 28.0 9.8 3.8/8.8 42.9 0.3/3.3 7.7 1.5/2.5 60.0 0.3 7.5 7.8 1.3 3.0 1.8 0.2 1.5 0.0 12.0
28. Rebecca Akl KPB 29 4 26.3 9.8 2.5/6.3 40.0 1.5/4.0 37.5 0.3/0.3 100.0* 2.0 5.3 7.3 4.3 1.5 1.0 1.1 1.8 0.0 15.0
29. Barbora Bálintová USK 27 3 20.0 12.7 2.3/4.0 58.3 2.0/4.3 46.2 2.0/3.0 66.7 0.3 2.0 2.3 2.0 1.3 0.7 1.0 3.0 0.0 14.7
30. Kateřina Galíčková ZAB K 21 5 24.2 7.4 1.6/3.4 47.1 1.2/3.8 31.6 0.6/0.8 75.0* 1.4 2.6 4.0 2.0 0.8 1.8 0.2 0.4 0.0 6.8
31. Teja Oblak USK R 30 3 22.7 12.0 2.3/3.3 70.0 1.7/5.3 31.3 2.3/2.7 87.5 0.3 1.0 1.3 5.0 4.3 1.7 1.0 1.7 0.0 17.7
32. Kateřina Zeithammerová SLO R 19 4 35.0 8.8 2.8/6.5 42.3 0.5/3.3 15.4 1.8/2.0 87.5 1.0 2.3 3.3 5.8 2.5 2.0 0.7 3.0 0.0 12.8
33. Eva Kopecká KPB K 25 3 27.7 11.3 2.3/4.3 53.8 1.3/3.3 40.0 2.7/3.7 72.7 1.3 3.3 4.7 4.7 1.3 3.3 0.5 3.7 0.0 16.3
34. Michaela Potočková TRU R/K 25 5 27.4 6.8 1.0/3.4 29.4 1.2/3.8 31.6 1.2/2.4 50.0 0.4 1.6 2.0 1.0 1.4 2.2 0.1 1.8 0.0 3.0
35. Anežka Kopecká ZAB P 21 5 13.8 6.4 2.6/4.8 54.2 0.2/0.6 33.3* 0.6/1.0 60.0* 1.2 1.4 2.6 0.4 1.4 2.2 0.0 1.4 0.0 3.8
36. Tereza Vorlová CHO K/P 35 3 28.0 10.3 4.0/10.0 40.0 0.0/0.7 0.0* 2.3/3.3 70.0 1.3 5.3 6.7 0.7 1.0 3.0 0.1 4.7 0.0 9.7
37. Tereza Králová TRU K/P 20 5 19.2 6.2 2.0/5.8 34.5 0.4/3.8 10.5 1.0/1.6 62.5* 1.6 3.4 5.0 0.6 1.0 2.2 0.1 1.6 0.0 2.6
38. Kateřina Bartoňová CHO R 31 4 31.5 7.8 2.5/5.5 45.5 0.8/4.3 17.6 0.5/0.8 66.7* 0.3 5.3 5.5 6.3 2.0 3.0 0.5 2.8 0.0 10.8
39. Dunia Huwé TRU 28 5 17.4 6.0 0.8/2.0 40.0 1.2/3.2 37.5 0.8/1.2 66.7* 0.0 1.4 1.4 0.0 0.0 2.2 0.0 1.2 0.0 0.8
40. Petra Záplatová ZAB R/K 29 4 18.5 7.3 1.8/4.3 41.2 1.0/3.5 28.6 0.8/1.3 60.0* 0.5 1.5 2.0 2.5 2.0 1.8 0.4 1.8 0.0 7.3
41. Eliška Brejchová SLO R 18 3 18.3 9.3 2.3/3.7 63.6 1.3/3.7 36.4 0.7/1.0 66.7* 0.3 1.3 1.7 0.0 1.0 2.0 0.0 1.0 0.0 5.7
42. Dominica Hynková KPB R 17 4 19.0 7.0 0.8/2.0 37.5 1.5/3.8 40.0 1.0/1.0 100.0* 1.3 1.3 2.5 2.3 1.8 2.8 0.2 1.3 0.0 8.5
43. Alžběta Levínská HKR K 21 4 21.8 7.0 2.5/5.8 43.5 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.8 72.7 2.0 6.5 8.5 0.3 1.0 1.8 0.0 1.8 0.0 10.8
44. Katharina Agnes Fikiel SLA 34 3 20.0 9.0 3.3/6.0 55.6 0.0/0.0 0.0* 2.3/2.7 87.5 1.3 4.3 5.7 1.7 1.0 2.3 0.2 2.0 0.0 12.3
45. Sarah Beránková ZAB R 25 5 22.8 5.4 1.2/2.8 42.9 0.6/3.2 18.8 1.2/1.6 75.0* 0.6 3.6 4.2 2.2 1.0 1.8 0.2 1.8 0.0 6.8
46. Tereza Motyčáková OVA R 29 4 29.0 6.8 1.3/4.5 27.8 1.0/1.8 57.1* 1.3/2.0 62.5 2.5 3.0 5.5 5.3 0.5 6.0 0.2 5.8 0.0 9.5
47. Simona Sklenářová USK K 21 3 15.0 8.7 2.3/4.7 50.0 1.3/3.7 36.4 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.7 2.3 0.7 1.7 1.7 0.1 0.3 0.0 5.3
48. Markéta Löflerová CHO R/K 24 4 16.5 6.3 1.0/3.5 28.6 1.0/2.0 50.0 1.3/1.8 71.4* 1.0 1.0 2.0 1.0 0.8 2.3 0.1 2.3 0.0 2.8
49. Natálie Horsáková STR K 20 3 28.3 8.3 3.7/10.7 34.4 0.0/2.0 0.0 1.0/1.7 60.0* 1.7 4.3 6.0 1.3 1.0 3.0 0.1 2.3 0.0 3.7
50. Bria Holmes ZAB 27 2 23.5 12.5 5.0/8.5 58.8 0.5/4.0 12.5 1.0/2.5 40.0 0.5 2.5 3.0 2.0 4.5 4.5 0.2 2.5 0.0 10.5
51. Stella Tarkovičová OVA K 22 4 23.0 6.3 1.0/2.3 44.4 1.0/4.8 21.1 1.3/2.3 55.6 0.5 2.8 3.3 2.5 1.5 3.8 0.2 2.3 0.0 3.8
52. Martina Pokorná HKR R 19 4 24.0 6.3 2.5/5.0 50.0 0.3/1.0 25.0* 0.5/1.0 50.0* 1.3 3.5 4.8 0.8 0.5 1.0 0.2 1.0 0.0 7.3
53. Andrea Ondroušková SLO R/K 20 4 23.5 6.0 2.0/5.5 36.4 0.0/2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0 3.3 4.3 1.3 2.0 2.3 0.1 2.0 0.0 6.3
54. Michaela Stejskalová KPB K 34 3 21.3 8.0 2.3/6.0 38.9 0.3/1.3 25.0* 2.3/4.3 53.8 1.3 2.3 3.7 2.3 1.0 1.7 0.5 3.3 0.0 9.0
55. Hana Kolegarová STR 20 3 25.7 8.0 2.3/6.3 36.8 0.7/1.3 50.0* 1.3/3.0 44.4 1.3 3.0 4.3 1.3 1.7 2.3 0.2 2.3 0.0 8.7
56. Charlotte Velichová HKR 17 3 14.7 7.0 3.0/6.7 45.0 0.3/3.3 10.0 0.0/0.7 0.0* 0.7 0.7 1.3 1.3 1.3 1.3 0.3 1.7 0.0 3.3
57. Aneta Finková TRU R 18 5 25.4 4.2 0.4/2.2 18.2 0.6/3.6 16.7 1.6/2.0 80.0 0.6 3.8 4.4 1.4 1.2 4.4 0.1 3.0 0.0 2.4
58. Adéla Vítová TRU R 18 5 17.2 4.2 0.8/2.0 40.0 0.4/2.0 20.0 1.4/1.6 87.5* 0.4 0.4 0.8 0.8 0.2 1.8 0.1 1.6 0.0 0.6
59. Veronika Voráčková USK R/K 22 2 22.5 10.5 3.5/6.0 58.3 1.0/3.5 28.6 0.5/1.0 50.0* 0.0 4.5 4.5 1.5 2.5 0.0 0.0 1.0 0.0 14.5
60. Veronika Šípová USK R 22 3 20.0 6.7 1.3/4.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 4.0/5.0 80.0 3.7 3.0 6.7 0.7 1.7 1.7 0.1 4.3 0.0 11.7
61. Kateřina Rokošová SLA P 23 4 22.8 4.8 1.8/7.0 25.0 0.0/1.0 0.0* 1.3/1.8 71.4* 3.3 4.0 7.3 0.8 1.8 1.5 0.1 2.5 0.0 6.5
62. Gabriela Mervínská SLO P 28 4 25.0 4.5 2.0/6.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.5 33.3* 2.3 7.0 9.3 0.8 0.8 1.0 0.2 1.3 0.0 9.3
63. Lucie Bolardtová HKR R/K 21 3 13.7 5.7 1.3/2.3 57.1 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.3 2.0 2.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.0 5.3
64. Ludmila Dudáčková KPB K/P 21 4 14.3 4.3 1.8/4.0 43.8 0.0/0.3 0.0* 0.8/2.0 37.5 1.0 1.8 2.8 0.5 1.0 1.3 0.1 1.0 0.0 3.3
65. Denisa Harapesová SLO R 31 2 26.0 8.5 0.5/2.0 25.0 1.5/5.0 30.0 3.0/4.0 75.0 0.5 3.0 3.5 4.0 1.5 2.5 0.8 3.0 0.0 9.5
66. Adéla Junková STR K/P 17 3 15.7 5.3 0.7/3.7 18.2 1.0/1.3 75.0* 1.0/1.3 75.0* 1.0 1.7 2.7 0.3 0.7 3.0 0.0 2.7 0.0 3.3
67. Madison Caroline Wolf TRU 25 5 20.2 3.2 1.0/3.4 29.4 0.0/0.6 0.0* 1.2/2.0 60.0 3.0 6.4 9.4 1.4 0.8 2.2 0.1 2.6 0.0 11.0
68. Anna Kubíčková OVA P 22 4 17.8 4.0 0.5/1.0 50.0* 1.0/2.3 44.4 0.0/0.0 0.0* 0.8 2.5 3.3 0.3 0.3 2.0 0.0 0.8 0.0 2.5
69. Luisa Vydrová STR K/P 17 1 35.0 15.0 7.0/14.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/3.0 33.3 4.0 9.0 13.0 2.0 0.0 3.0 0.7 3.0 0.0 18.0
70. Nikola Šafránková SLO 17 3 12.0 5.0 1.3/3.7 36.4 0.3/0.7 50.0* 1.3/1.3 100.0* 0.0 1.7 1.7 0.3 0.7 1.0 0.1 0.7 0.0 2.3
71. Marie Anna Machytková STR 19 3 17.0 5.0 1.0/4.7 21.4 0.3/1.3 25.0* 2.0/2.3 85.7 0.3 2.3 2.7 0.3 1.0 1.7 0.1 1.3 0.0 3.0
72. Simona Růžková HKR R/K 22 4 12.5 3.5 0.8/2.8 27.3 0.5/1.3 40.0* 0.5/1.0 50.0* 0.8 1.5 2.3 1.5 0.8 1.0 0.4 1.0 0.0 2.0
73. Tereza Vyoralová USK R/K 27 2 22.5 6.5 3.0/5.5 54.5 0.0/1.5 0.0* 0.5/1.5 33.3* 3.0 2.5 5.5 4.5 1.0 2.0 1.1 1.0 0.0 9.5
74. Tea Samouk SLO 19 4 10.5 3.3 1.5/2.8 54.5 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.8 33.3* 0.8 0.3 1.0 1.0 0.3 0.3 1.0 1.0 0.0 3.8
75. Kateřina Zohnová KPB K 36 2 23.5 6.5 1.0/3.5 28.6 0.5/1.5 33.3* 3.0/3.5 85.7 0.0 3.0 3.0 3.5 0.5 0.5 3.5 4.0 0.0 12.5
76. Tamara Jovančevič OVA 23 4 14.3 3.0 0.5/2.5 20.0 0.3/1.5 16.7* 1.3/2.8 45.5 0.5 2.8 3.3 0.8 0.0 2.8 0.1 1.8 0.0 -0.3
77. Natálie Koucká SLO 18 3 7.7 3.7 1.3/2.0 66.7 0.3/0.3 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.3 0.0 0.7 0.2 0.3 0.0 5.0
78. Sofia Biliková SLA R 22 3 18.3 3.7 1.7/2.3 71.4 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.7 50.0* 2.0 1.0 3.0 1.3 1.0 2.7 0.2 0.7 0.0 2.7
79. Karolína Fadrhonsová KPB R/K 24 3 13.7 3.7 0.3/2.3 14.3 1.0/3.7 27.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.7 1.7 2.0 1.3 0.7 1.0 0.7 0.0 2.3
80. Eliška Linhartová TRU K 18 5 15.0 2.0 1.0/2.2 45.5 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.6 0.4 0.8 0.2 0.6 0.0 1.4
81. Hana Hajnová TRU R 19 3 21.0 3.3 0.7/2.0 33.3 0.3/3.0 11.1 1.0/1.3 75.0* 0.3 1.3 1.7 1.0 0.0 2.3 0.1 1.0 0.0 -0.3
82. Eliška Kubíčková OVA R 18 2 24.0 5.0 2.0/4.0 50.0 0.0/5.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0 2.5 3.5 2.0 2.5 2.0 0.5 2.0 0.0 1.0
83. Barbora Vorlová STR P 21 3 21.3 3.0 0.7/2.3 28.6 0.3/2.3 14.3 0.7/0.7 100.0* 0.7 4.7 5.3 0.7 0.3 1.3 0.2 0.3 0.0 1.3
84. Lucia Hadačová KPB K/P 26 4 14.5 2.3 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.3/2.0 12.5 1.0 3.5 4.5 1.8 1.8 1.5 0.3 1.3 0.0 6.3
85. Sára Vadlejchová STR R 20 3 18.7 3.0 1.3/2.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.0 33.3* 2.7 2.7 5.3 1.7 1.3 2.0 0.3 2.0 0.0 7.0
86. Klára Stloukalová SLA K 19 4 12.8 2.0 1.0/2.3 44.4 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.5 0.5 2.3 0.1 0.0 0.0 0.0
87. Marta Vulovič OVA 21 4 11.3 2.0 0.8/3.0 25.0 0.0/0.3 0.0* 0.5/0.5 100.0* 0.5 1.5 2.0 0.0 0.3 0.8 0.0 0.5 0.0 -1.0
88. Kateřina Káňová OVA 24 4 20.0 1.8 0.3/2.3 11.1 0.0/1.0 0.0* 1.3/2.0 62.5 1.0 1.5 2.5 1.8 0.3 2.5 0.2 1.3 0.0 -1.5
89. Štěpánka Ježková SLA K/P 20 3 9.3 2.3 0.7/1.7 40.0* 0.3/0.7 50.0* 0.0/1.0 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.3 1.0 0.0 1.0
90. Barbora Bušková SLO P 19 4 17.0 1.8 0.8/2.8 27.3 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.5 50.0* 0.5 2.5 3.0 0.0 0.3 1.8 0.0 1.0 0.0 0.0
91. Natalie Lukačková SLA 19 3 9.0 2.0 0.0/1.0 0.0* 0.7/1.3 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -2.3
92. Tereza Soukupová STR R/K 19 3 9.0 1.7 0.3/1.3 25.0* 0.3/1.0 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 1.7 0.0 0.0 0.0 -2.7
93. Anastasiia Kovtun USK P 18 3 10.3 1.7 0.7/1.7 40.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.3 100.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 1.3 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0
94. Veronika Borsová TRU R 18 4 11.8 1.3 0.3/1.3 20.0* 0.0/0.5 0.0* 0.8/1.0 75.0* 1.0 1.0 2.0 0.8 0.8 2.3 0.1 0.8 0.0 1.3
95. Monika Grigalauskyté ZAB 29 1 19.0 5.0 2.0/6.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 3.0 3.0 6.0 1.0 1.0 2.0 0.5 1.0 0.0 4.0
96. Zuzana Kučerová CHO K 25 4 24.0 1.3 0.5/2.0 25.0 0.0/0.5 0.0* 0.3/0.5 50.0* 1.3 3.5 4.8 0.3 0.5 1.0 0.1 1.3 0.0 2.3
97. Lucie Ceralová CHO R/K 17 3 10.0 1.3 0.7/3.0 22.2 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.3 2.3 0.3 0.0 2.3 0.0 0.0 0.0 -1.3
98. Johana Staňková CHO K/P 17 4 9.3 1.0 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 1.3
99. Naďa Salačová CHO P 27 3 13.0 1.3 0.3/2.7 12.5 0.0/0.0 0.0* 0.7/0.7 100.0* 0.7 1.3 2.0 0.3 0.3 0.7 0.2 0.7 0.0 -0.7
100. Alžběta Seifrtová TRU 17 4 8.3 1.0 0.0/2.0 0.0 0.3/1.8 14.3* 0.3/1.0 25.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.5 0.0 -2.3
101. Veronika Koppová KPB 18 1 12.0 3.0 0.0/2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 -3.0
102. Tereza Halátková USK K/P 20 2 9.0 1.5 0.0/1.0 0.0* 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.5 2.5 0.5 0.5 0.0 0.0 1.5
103. Terezie Křenková KPB 18 1 5.0 3.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0
104. Kristýna Helebrantová SLA 19 2 6.0 1.5 0.5/0.5 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.5 33.3* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 0.0 -0.5
105. Karolína Hauserová STR R 17 3 8.3 0.7 0.3/0.7 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 1.7 0.3 0.7 0.8 0.3 0.0 1.0
106. Natálie Vlčková HKR K 18 3 11.0 0.7 0.3/1.7 20.0* 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.3
107. Barbora Leopoldová HKR 16 2 6.0 1.0 0.5/2.5 20.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 1.0 3.0 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 1.0
108. Laura Mikšíková ZAB K 18 2 8.5 1.0 0.5/1.5 33.3* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0
109. Markéta Nádvorníková SLO 18 1 5.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 -1.0
110. Anna Paťorková KPB K 20 2 11.0 1.0 0.5/0.5 100.0* 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5
111. Anna Merhautová USK R 20 2 4.0 0.5 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.0 50.0* 1.0 0.0 1.0 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5 0.0 0.5
112. Markéta Šmahelová TRU K/P 20 1 21.0 1.0 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 0.3 2.0 0.0 -3.0
113. Štěpánka Traubová CHO R 22 1 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0
114. Marie Žílová USK 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
115. Michaela Matušková HKR R 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
116. Mariana Opočenská SLA K 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
117. Klára Vojtíková HKR P 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
118. Ivana Karasová SLA K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
119. Sára Špelinová USK 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
120. Petra Bakajsová SLA P 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
121. Alyssa Marie Thomas USK K/P 29 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
122. Kateřina Ebenhöhová ZAB P 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
123. Anna Chromá USK R 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
124. Jana Drobná CHO R 20 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
125. Lenka Šoukalová ZAB K 24 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
126. Kristýna Menšíková OVA R 20 4 8.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5 0.8 0.2 0.3 0.0 -3.5
127. Michaela Jánská STR R 18 1 15.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -3.0
128. Lucie Čadková STR 17 2 6.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 1.0 0.5 0.5 1.0 0.0 0.0 0.5
129. Adéla Buřtová ZAB R/K 20 2 3.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 1.0 0.3 0.0 0.0 -2.5
130. Alena Bačová OVA R 18 3 5.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.7 0.3 0.3 0.0 0.0 0.7
131. Veronika Szabó OVA 18 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
132. Tereza Rosůlková KPB 19 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
133. Dagmar Hrabovská CHO R/K 19 1 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -3.0
134. Brionna, Alaine Jones USK K/P 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. HKR 4 4/0 100.0 18.5 24.8 19.8 15.5 78.5 47.5 20.0/39.3 51.0 4.5/14.3 31.6 7.8/11.0 70.5 9.8 24.3 34.0 10.0 10.3 11.3 10.5 14.5 3.3 71.3
2. USK 3 3/0 100.0 31.3 25.7 20.3 23.3 100.7 49.7 29.7/53.7 55.3 7.7/26.0 29.5 18.3/24.7 74.3 22.3 33.7 56.0 19.3 18.7 15.3 24.3 16.3 4.3 141.7
3. SLO 4 2/2 50.0 19.5 18.3 14.5 16.0 68.3 69.3 20.8/51.8 40.1 4.0/15.8 25.4 14.8/19.0 77.6 13.3 27.8 41.0 13.5 9.3 16.5 18.0 16.5 1.8 71.3
4. SLA 4 2/2 50.0 18.3 13.5 16.0 16.5 64.3 69.5 20.8/48.3 43.0 4.0/14.0 28.6 10.8/16.5 65.2 11.3 24.5 35.8 15.8 11.0 18.0 17.8 21.0 2.8 64.5
5. STR 3 0/3 0.0 13.7 12.7 15.0 12.3 53.7 75.3 15.7/47.3 33.1 4.7/16.0 29.2 8.3/13.0 64.1 14.7 28.7 43.3 10.3 9.0 22.7 16.3 18.0 0.7 45.0
6. CHO 4 0/4 0.0 15.8 14.8 12.0 17.0 59.5 81.0 11.8/32.5 36.2 4.8/16.0 29.7 5.3/8.3 63.6 7.5 19.8 27.3 9.8 7.0 15.3 11.5 14.5 1.5 33.8
7. ZAB /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
8. TRU /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
9. KPB /0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
10. OVA 4 0/4 0.0 10.5 11.8 12.5 18.3 53.0 87.0 13.0/34.5 37.7 5.3/22.0 23.9 11.3/19.8 57.0 10.5 25.5 36.0 13.5 6.3 25.0 20.5 23.5 2.0 35.8
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Lubor Blažek CZE - 85.9 262 275 58 71
Martin Petrovický CZE - 53.4 363 194 169 0
Zdeněk Sýkora CZE - 48.8 125 79 77 31
Erika Dobrovičová - 0 54 45 99
Jan Bobrovský CZE Žabiny Brno 82.4 336 365 113 142
Eduard Gaisler CZE - 33.6 131 74 121 64
Jitka Erbenová CZE - 50.0 64 32 32 0
Jiří Bárta CZE - 52.4 206 130 98 22
Marcela Krämer SVK Slovanka 43.4 242 118 153 29
Pavel Jirman CZE - 0 13 50 63
Jana Klečková CZE - 15.6 32 13 50 31
Jan Faltýnek CZE - 0 63 112 175
Romana Ptáčková CZE Sokol H. Králové 64.1 351 225 126 0
Tomáš Veselý CZE - 50.0 78 54 54 30
Miroslav Volejník CZE Sokol H. Králové 39.6 111 269 193 351
Marian Svoboda CZE - 56.6 226 129 101 4
Erin Renee Olson - 43.6 39 26 32 19
Roman Maleček CZE - 0 111 137 248
Milan Veverka CZE - 0 185 58 243
René Štěpánek CZE - 41.2 165 68 97 0
Tibor Jány SVK - 27.7 94 37 86 29
David Zdeněk CZE BLK Slavia Praha 49.3 136 108 112 84
Zdeněk Janík CZE - 50.0 30 35 40 45
Ondřej Zajíček CZE - 10.0 10 12 56 58
Richard Klein CZE - 0 52 53 105
Marek Šilhan CZE - 58.3 24 36 34 46
Roman Chocholouš CZE - 15.0 100 15 85 0
Kateřina Kulichová CZE - 0 11 55 66
Pavel Kubálek CZE ZVVZ USK Praha 0 207 88 295
Jaroslava Bernasová CZE - 0 36 39 75
Pavla Kuřitková CZE - 0 56 51 107
Petr Treml CZE - 48.9 135 66 69 0
Daniel Kurucz CZE - 48.3 230 111 119 0
Martin Marcalík CZE - 0 18 54 72
Petr Stavěl CZE - 50.0 22 69 75 122
Jiří Havran CZE - 0 104 85 189
Ivan Beneš CZE ZVVZ USK Praha 51.7 89 183 43 137
Darina Kaderková CZE - 0 48 68 116
Natália Hejková SVK ZVVZ USK Praha 100.0 159 220 0 61
Petr Kapitulčin CZE KARA Trutnov 40.0 60 51 89 80
Jiří Toušek CZE - 34.5 84 54 115 85
Michaela Uhrová CZE - 25.0 4 24 38 58
Jozef Rešetár Levhartice Chomutov 51.7 143 79 77 13
Pavel Prokeš CZE - 0 87 66 153
Jaroslav Michálek CZE - 0 81 44 125
Angelika Hendrych POL - 0 10 50 60
Ladislav Pavlát CZE - 28.6 35 38 106 109
Aneta Kovářová CZE - 0 13 69 82
Viktor Pruša CZE Žabiny Brno 60.3 146 88 58 0
Kamil Havrlant CZE SBŠ Ostrava 0 32 62 94
Jiří Johanes CZE BK Strakonice 0 19 131 150
Petr Martínek CZE BK Strakonice 12.7 150 19 131 0
Jakub Gazda CZE Žabiny Brno 0 88 56 144
Jaroslav Bartoň CZE - 0 32 69 101
Michal Martišek SVK KARA Trutnov 33.8 80 49 84 53
Martin Stavěl CZE - 58.7 63 37 26 0
Lucie Zítková CZE - 16.3 80 13 67 0
Radek Šnábl CZE Slovanka 38.9 18 36 46 64
Alena Jeništová CZE BK Strakonice 0 4 64 68
Stanislav Onuška SVK - 35.0 20 26 34 40
Dušan Medvecký CZE KP Brno 66.7 54 36 18 0
Jakub Nevrlý CZE KP Brno 0 36 18 54
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 ZAB TRU 25. 9. 2021 40 83 44 127 39 41 34 27 25 36/91 39.6 15/52 28.8 10/17 58.8 27 68 95 37 24 41 29 29 152
1 SLA USK 25. 9. 2021 40 38 85 123 47 34 27 36 26 38/86 44.2 7/43 16.3 26/37 70.3 28 63 91 30 28 45 34 34 134
1 KPB OVA 26. 9. 2021 40 68 52 120 16 31 23 31 35 32/83 38.6 10/49 20.4 26/50 52.0 33 67 100 35 20 28 46 46 140
1 CHO HKR 24. 9. 2021 40 66 69 135 3 24 46 29 36 38/100 38.0 11/40 27.5 26/36 72.2 22 74 96 26 16 34 42 42 140
1 STR SLO 24. 9. 2021 40 64 79 143 15 37 34 34 38 44/113 38.9 7/20 35.0 34/50 68.0 36 56 92 28 15 38 47 47 142
2 TRU SLO 3. 10. 2021 40 69 82 151 13 40 52 30 29 44/96 45.8 13/40 32.5 24/32 75.0 21 59 80 19 13 25 33 33 153
2 HKR STR 2. 10. 2021 40 68 38 106 30 29 38 24 15 31/92 33.7 8/34 23.5 20/27 74.1 24 66 90 12 13 37 28 28 97
2 KPB CHO 2. 10. 2021 40 70 54 124 16 40 36 21 27 32/87 36.8 15/45 33.3 15/29 51.7 23 67 90 37 19 30 35 35 143
2 USK OVA 2. 10. 2021 40 106 45 151 61 55 32 28 36 35/93 37.6 16/57 28.1 33/49 67.3 49 58 107 34 25 42 52 52 169
2 ZAB SLA 2. 10. 2021 40 79 57 136 22 28 34 30 44 34/83 41.0 12/37 32.4 32/46 69.6 27 51 78 27 19 40 44 44 134
3 SLA TRU 9. 10. 2021 40 79 55 134 24 34 32 31 37 36/77 46.8 10/39 25.6 32/42 76.2 25 50 75 32 21 39 37 37 147
3 OVA ZAB 10. 10. 2021 40 56 91 147 35 38 37 35 37 45/78 57.7 13/43 30.2 18/35 51.4 20 54 74 36 31 61 38 38 150
3 CHO USK 29. 9. 2021 40 66 111 177 45 46 46 34 51 56/101 55.4 16/39 41.0 17/22 77.3 20 51 71 21 27 40 36 36 179
3 STR KPB 8. 10. 2021 40 59 79 138 20 42 21 40 35 37/86 43.0 15/44 34.1 19/26 73.1 25 56 81 35 29 47 28 28 156
4 TRU HKR 17. 10. 2021 40 40 87 127 47 33 36 26 32 29/72 40.3 15/48 31.3 24/36 66.7 23 59 82 23 23 38 37 37 131
4 KPB SLO 16. 10. 2021 40 75 62 137 13 37 31 34 35 42/100 42.0 13/44 29.5 14/17 82.4 26 60 86 42 17 36 18 18 155
4 ZAB CHO 16. 10. 2021 40 74 52 126 22 22 22 41 41 44/101 43.6 7/38 18.4 17/28 60.7 30 65 95 29 22 37 33 33 141
4 SLA OVA 16. 10. 2021 40 83 59 142 24 40 26 30 46 40/80 50.0 11/34 32.4 29/41 70.7 17 49 66 34 20 32 40 40 159
6 SLO ZAB 28. 9. 2021 40 50 69 119 19 27 37 27 28 38/87 43.7 6/44 13.6 25/37 67.6 32 61 93 20 27 40 40 40 124
13 HKR TRU 7. 10. 2021 40 90 46 136 44 37 45 31 23 47/100 47.0 8/40 20.0 18/29 62.1 33 56 89 26 26 45 35 35 143
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      2
      KARA Trutnov
      3
      SBŠ Ostrava
      4
      ZVVZ USK Praha

      Asistence

      3
      Levhartice Chomutov
      4
      Žabiny Brno
      5
      ZVVZ USK Praha

      Užitečnost

      1.
      Sokol H. Králové
      4
      KARA Trutnov
      5
      ZVVZ USK Praha

      Bloky

      1.
      Žabiny Brno
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      Žabiny Brno
      4
      SBŠ Ostrava
      5
      Sokol H. Králové

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      BLK Slavia Praha
      3
      ZVVZ USK Praha
      5
      SBŠ Ostrava

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      Žabiny Brno
      3
      Levhartice Chomutov
      4
      Levhartice Chomutov

      Proměněné trestné hody

      1.
      KARA Trutnov
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      BLK Slavia Praha
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Dominika Pohunková Slovanka 29 TRU - SLO (69 : 82)
      2. Anna Rylichová KARA Trutnov 25 TRU - SLO (69 : 82)
      3. María Conde ZVVZ USK Praha 22 CHO - USK (66 : 111)
      4. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 22 SLA - OVA (83 : 59)
      5. Eliška Hálová Slovanka 21 KPB - SLO (75 : 62)
      6. Natalie Marie Kucowski KP Brno 21 STR - KPB (59 : 79)
      7. Josipa Silov SBŠ Ostrava 20 SLA - OVA (83 : 59)
      8. María Conde ZVVZ USK Praha 20 SLA - USK (38 : 85)
      9. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 20 TRU - HKR (40 : 87)
      10. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 20 SLA - TRU (79 : 55)
      11. Eliška Brejchová Slovanka 20 KPB - SLO (75 : 62)
      12. Petra Malíková KP Brno 20 STR - KPB (59 : 79)
      13. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 20 TRU - HKR (40 : 87)
      14. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 19 CHO - USK (66 : 111)
      15. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 19 SLA - TRU (79 : 55)
      16. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 18 CHO - USK (66 : 111)
      17. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 18 OVA - ZAB (56 : 91)
      18. Anna Rosecká BK Strakonice 18 STR - SLO (64 : 79)
      19. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 18 KPB - CHO (70 : 54)
      20. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 17 CHO - USK (66 : 111)
      21. Eva Kopecká KP Brno 17 KPB - CHO (70 : 54)
      22. Charlotte Velichová Sokol H. Králové 17 HKR - TRU (90 : 46)
      23. Michaela Vacková Žabiny Brno 17 ZAB - TRU (83 : 44)
      24. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 17 CHO - HKR (66 : 69)
      25. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 16 ZAB - CHO (74 : 52)
      26. Anna Rylichová KARA Trutnov 16 SLA - TRU (79 : 55)
      27. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 16 HKR - STR (68 : 38)
      28. Dominika Pohunková Slovanka 16 STR - SLO (64 : 79)
      29. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 15 CHO - USK (66 : 111)
      30. Luisa Vydrová BK Strakonice 15 STR - SLO (64 : 79)
      31. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 15 SLA - TRU (79 : 55)
      32. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 15 HKR - TRU (90 : 46)
      33. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 15 CHO - USK (66 : 111)
      34. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 15 CHO - HKR (66 : 69)
      35. María Conde ZVVZ USK Praha 15 USK - OVA (106 : 45)
      36. Michaela Stejskalová KP Brno 15 KPB - OVA (68 : 52)
      37. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 15 KPB - OVA (68 : 52)
      38. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 15 ZAB - SLA (79 : 57)
      39. Kateřina Zeithammerová Slovanka 14 STR - SLO (64 : 79)
      40. Michaela Potočková KARA Trutnov 14 TRU - SLO (69 : 82)
      41. Eva Kopecká KP Brno 14 KPB - SLO (75 : 62)
      42. Natalie Marie Kucowski KP Brno 14 KPB - CHO (70 : 54)
      43. Michaela Vacková Žabiny Brno 14 ZAB - SLA (79 : 57)
      44. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 14 USK - OVA (106 : 45)
      45. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 14 CHO - HKR (66 : 69)
      46. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 14 CHO - USK (66 : 111)
      47. Petra Malíková KP Brno 14 KPB - CHO (70 : 54)
      48. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 14 ZAB - SLA (79 : 57)
      49. Anna Jurčenková Žabiny Brno 14 ZAB - TRU (83 : 44)
      50. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 14 SLA - USK (38 : 85)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Natalie Marie Kucowski KP Brno 18 KPB - SLO (75 : 62)
      2. Rebecca Akl KP Brno 15 KPB - CHO (70 : 54)
      3. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 14 TRU - HKR (40 : 87)
      4. Natalie Marie Kucowski KP Brno 14 STR - KPB (59 : 79)
      5. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 13 SLA - USK (38 : 85)
      6. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (106 : 45)
      7. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (106 : 45)
      8. Luisa Vydrová BK Strakonice 13 STR - SLO (64 : 79)
      9. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 12 ZAB - CHO (74 : 52)
      10. Anna Jurčenková Žabiny Brno 12 ZAB - SLA (79 : 57)
      11. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 12 HKR - STR (68 : 38)
      12. Simona Fišerová Sokol H. Králové 12 TRU - HKR (40 : 87)
      13. Gabriela Mervínská Slovanka 12 STR - SLO (64 : 79)
      14. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 12 ZAB - CHO (74 : 52)
      15. Eliška Hamzová Žabiny Brno 11 SLO - ZAB (50 : 69)
      16. María Conde ZVVZ USK Praha 11 USK - OVA (106 : 45)
      17. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 11 HKR - TRU (90 : 46)
      18. Natalie Marie Kucowski KP Brno 10 KPB - CHO (70 : 54)
      19. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - HKR (66 : 69)
      20. Andrea Ondroušková Slovanka 10 TRU - SLO (69 : 82)
      21. Simona Fišerová Sokol H. Králové 10 CHO - HKR (66 : 69)
      22. María Conde ZVVZ USK Praha 10 SLA - USK (38 : 85)
      23. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 10 TRU - HKR (40 : 87)
      24. Tereza Králová KARA Trutnov 10 SLA - TRU (79 : 55)
      25. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 10 SLA - USK (38 : 85)
      26. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 10 SLA - TRU (79 : 55)
      27. Gabriela Mervínská Slovanka 10 TRU - SLO (69 : 82)
      28. Natalie Marie Kucowski KP Brno 10 KPB - OVA (68 : 52)
      29. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 9 TRU - SLO (69 : 82)
      30. Anna Jurčenková Žabiny Brno 9 SLO - ZAB (50 : 69)
      31. Simona Fišerová Sokol H. Králové 9 HKR - STR (68 : 38)
      32. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 9 ZAB - SLA (79 : 57)
      33. Anna Jurčenková Žabiny Brno 8 OVA - ZAB (56 : 91)
      34. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (70 : 54)
      35. Gabriela Mervínská Slovanka 8 SLO - ZAB (50 : 69)
      36. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 8 OVA - ZAB (56 : 91)
      37. Anna Jurčenková Žabiny Brno 8 ZAB - TRU (83 : 44)
      38. Simona Fišerová Sokol H. Králové 8 HKR - TRU (90 : 46)
      39. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (70 : 54)
      40. Barbora Vorlová BK Strakonice 8 HKR - STR (68 : 38)
      41. Anna Rylichová KARA Trutnov 8 SLA - TRU (79 : 55)
      42. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 8 SLA - OVA (83 : 59)
      43. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 7 SLA - USK (38 : 85)
      44. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 7 SLA - TRU (79 : 55)
      45. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 7 KPB - OVA (68 : 52)
      46. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 7 CHO - HKR (66 : 69)
      47. Eliška Hálová Slovanka 7 SLO - ZAB (50 : 69)
      48. Anna Rylichová KARA Trutnov 7 TRU - SLO (69 : 82)
      49. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 7 USK - OVA (106 : 45)
      50. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 7 CHO - HKR (66 : 69)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Kateřina Zeithammerová Slovanka 10 KPB - SLO (75 : 62)
      2. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (70 : 54)
      3. Kateřina Zeithammerová Slovanka 8 STR - SLO (64 : 79)
      4. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 7 SLA - USK (38 : 85)
      5. Eliška Hamzová Žabiny Brno 7 ZAB - TRU (83 : 44)
      6. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - USK (66 : 111)
      7. Denisa Harapesová Slovanka 6 STR - SLO (64 : 79)
      8. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 6 SLA - OVA (83 : 59)
      9. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 OVA - ZAB (56 : 91)
      10. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (70 : 54)
      11. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 KPB - OVA (68 : 52)
      12. Eva Kopecká KP Brno 6 KPB - SLO (75 : 62)
      13. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 6 SLA - TRU (79 : 55)
      14. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 6 SLA - OVA (83 : 59)
      15. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 6 SLA - OVA (83 : 59)
      16. Karolína Hauserová BK Strakonice 5 STR - KPB (59 : 79)
      17. Eliška Hamzová Žabiny Brno 5 ZAB - CHO (74 : 52)
      18. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 5 CHO - HKR (66 : 69)
      19. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      20. Kateřina Zeithammerová Slovanka 5 TRU - SLO (69 : 82)
      21. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 5 CHO - HKR (66 : 69)
      22. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (106 : 45)
      23. Rebecca Akl KP Brno 5 KPB - SLO (75 : 62)
      24. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (106 : 45)
      25. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 5 SLA - TRU (79 : 55)
      26. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 5 SLA - TRU (79 : 55)
      27. Rebecca Akl KP Brno 5 KPB - OVA (68 : 52)
      28. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      29. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 5 ZAB - CHO (74 : 52)
      30. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 ZAB - TRU (83 : 44)
      31. María Conde ZVVZ USK Praha 4 USK - OVA (106 : 45)
      32. Karolína Fadrhonsová KP Brno 4 STR - KPB (59 : 79)
      33. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 4 ZAB - SLA (79 : 57)
      34. Eva Kopecká KP Brno 4 KPB - CHO (70 : 54)
      35. Sarah Beránková Žabiny Brno 4 OVA - ZAB (56 : 91)
      36. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 SLA - USK (38 : 85)
      37. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 4 ZAB - CHO (74 : 52)
      38. Rebecca Akl KP Brno 4 KPB - CHO (70 : 54)
      39. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 4 SLA - OVA (83 : 59)
      40. Eva Kopecká KP Brno 4 KPB - OVA (68 : 52)
      41. Stella Tarkovičová SBŠ Ostrava 4 SLA - OVA (83 : 59)
      42. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 4 SLA - USK (38 : 85)
      43. María Conde ZVVZ USK Praha 4 SLA - USK (38 : 85)
      44. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 4 ZAB - SLA (79 : 57)
      45. Kateřina Zohnová KP Brno 4 KPB - CHO (70 : 54)
      46. Lucia Hadačová KP Brno 4 STR - KPB (59 : 79)
      47. Anna Rosecká BK Strakonice 3 STR - SLO (64 : 79)
      48. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 3 CHO - USK (66 : 111)
      49. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 3 CHO - HKR (66 : 69)
      50. Adéla Vítová KARA Trutnov 3 HKR - TRU (90 : 46)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 31 TRU - HKR (40 : 87)
      2. Natalie Marie Kucowski KP Brno 30 STR - KPB (59 : 79)
      3. Petra Malíková KP Brno 30 STR - KPB (59 : 79)
      4. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 28 SLA - USK (38 : 85)
      5. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 28 SLA - TRU (79 : 55)
      6. Anna Rylichová KARA Trutnov 28 TRU - SLO (69 : 82)
      7. Kateřina Zeithammerová Slovanka 27 STR - SLO (64 : 79)
      8. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 26 TRU - HKR (40 : 87)
      9. María Conde ZVVZ USK Praha 26 SLA - USK (38 : 85)
      10. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 26 CHO - USK (66 : 111)
      11. Rebecca Akl KP Brno 25 KPB - CHO (70 : 54)
      12. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 25 SLA - OVA (83 : 59)
      13. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 24 USK - OVA (106 : 45)
      14. Dominika Pohunková Slovanka 24 TRU - SLO (69 : 82)
      15. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 23 USK - OVA (106 : 45)
      16. Eliška Hálová Slovanka 23 KPB - SLO (75 : 62)
      17. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 23 USK - OVA (106 : 45)
      18. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 23 ZAB - CHO (74 : 52)
      19. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 23 CHO - USK (66 : 111)
      20. Anna Jurčenková Žabiny Brno 23 ZAB - TRU (83 : 44)
      21. Anna Rylichová KARA Trutnov 22 SLA - TRU (79 : 55)
      22. Eva Kopecká KP Brno 22 KPB - CHO (70 : 54)
      23. María Conde ZVVZ USK Praha 22 USK - OVA (106 : 45)
      24. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 21 CHO - USK (66 : 111)
      25. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 21 SLA - USK (38 : 85)
      26. Anna Jurčenková Žabiny Brno 21 ZAB - SLA (79 : 57)
      27. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 21 SLA - USK (38 : 85)
      28. Anna Rosecká BK Strakonice 21 STR - SLO (64 : 79)
      29. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 20 ZAB - SLA (79 : 57)
      30. Eva Kopecká KP Brno 20 KPB - SLO (75 : 62)
      31. Josipa Silov SBŠ Ostrava 20 SLA - OVA (83 : 59)
      32. Anna Jurčenková Žabiny Brno 20 OVA - ZAB (56 : 91)
      33. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 20 HKR - TRU (90 : 46)
      34. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 20 SLA - OVA (83 : 59)
      35. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 20 TRU - HKR (40 : 87)
      36. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 20 CHO - USK (66 : 111)
      37. Kateřina Zohnová KP Brno 20 KPB - OVA (68 : 52)
      38. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 20 SLA - TRU (79 : 55)
      39. Anna Jurčenková Žabiny Brno 19 SLO - ZAB (50 : 69)
      40. Natalie Marie Kucowski KP Brno 19 KPB - CHO (70 : 54)
      41. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 19 HKR - TRU (90 : 46)
      42. Charlotte Velichová Sokol H. Králové 18 HKR - TRU (90 : 46)
      43. Eliška Hamzová Žabiny Brno 18 ZAB - CHO (74 : 52)
      44. Luisa Vydrová BK Strakonice 18 STR - SLO (64 : 79)
      45. Eliška Hamzová Žabiny Brno 18 ZAB - TRU (83 : 44)
      46. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 18 SLA - TRU (79 : 55)
      47. Katharina Agnes Fikiel BLK Slavia Praha 18 SLA - OVA (83 : 59)
      48. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 18 OVA - ZAB (56 : 91)
      49. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 18 CHO - HKR (66 : 69)
      50. Eliška Hamzová Žabiny Brno 18 ZAB - SLA (79 : 57)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Anna Jurčenková Žabiny Brno 4 ZAB - SLA (79 : 57)
      2. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 3 USK - OVA (106 : 45)
      3. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 HKR - STR (68 : 38)
      4. Anna Jurčenková Žabiny Brno 3 ZAB - TRU (83 : 44)
      5. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 3 ZAB - CHO (74 : 52)
      6. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 3 USK - OVA (106 : 45)
      7. Dominica Hynková KP Brno 2 KPB - SLO (75 : 62)
      8. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 2 CHO - USK (66 : 111)
      9. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 2 KPB - OVA (68 : 52)
      10. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 2 ZAB - SLA (79 : 57)
      11. Eliška Hamzová Žabiny Brno 2 ZAB - TRU (83 : 44)
      12. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 HKR - TRU (90 : 46)
      13. Lucia Hadačová KP Brno 2 STR - KPB (59 : 79)
      14. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 2 HKR - TRU (90 : 46)
      15. Lucia Hadačová KP Brno 2 KPB - SLO (75 : 62)
      16. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 TRU - HKR (40 : 87)
      17. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 2 HKR - STR (68 : 38)
      18. Ludmila Dudáčková KP Brno 1 KPB - OVA (68 : 52)
      19. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 1 CHO - HKR (66 : 69)
      20. Andrea Ondroušková Slovanka 1 SLO - ZAB (50 : 69)
      21. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 1 ZAB - SLA (79 : 57)
      22. Eva Kopecká KP Brno 1 KPB - OVA (68 : 52)
      23. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 1 ZAB - SLA (79 : 57)
      24. Kateřina Zeithammerová Slovanka 1 SLO - ZAB (50 : 69)
      25. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 1 USK - OVA (106 : 45)
      26. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 1 CHO - USK (66 : 111)
      27. Johana Staňková Levhartice Chomutov 1 CHO - HKR (66 : 69)
      28. Charlotte Velichová Sokol H. Králové 1 HKR - STR (68 : 38)
      29. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 1 CHO - USK (66 : 111)
      30. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 1 CHO - USK (66 : 111)
      31. Natalie Marie Kucowski KP Brno 1 STR - KPB (59 : 79)
      32. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 1 HKR - TRU (90 : 46)
      33. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 1 CHO - USK (66 : 111)
      34. Anna Jurčenková Žabiny Brno 1 SLO - ZAB (50 : 69)
      35. Lucia Hadačová KP Brno 1 KPB - OVA (68 : 52)
      36. Anežka Kopecká Žabiny Brno 1 ZAB - TRU (83 : 44)
      37. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 1 USK - OVA (106 : 45)
      38. Gabriela Mervínská Slovanka 1 STR - SLO (64 : 79)
      39. Anežka Kopecká Žabiny Brno 1 ZAB - SLA (79 : 57)
      40. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 1 ZAB - TRU (83 : 44)
      41. Michaela Stejskalová KP Brno 1 KPB - OVA (68 : 52)
      42. Tereza Králová KARA Trutnov 1 HKR - TRU (90 : 46)
      43. Martina Pokorná Sokol H. Králové 1 HKR - TRU (90 : 46)
      44. Anna Rylichová KARA Trutnov 1 TRU - SLO (69 : 82)
      45. Barbora Bušková Slovanka 1 TRU - SLO (69 : 82)
      46. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 1 USK - OVA (106 : 45)
      47. Natalie Marie Kucowski KP Brno 1 KPB - CHO (70 : 54)
      48. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 1 KPB - CHO (70 : 54)
      49. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 1 SLO - ZAB (50 : 69)
      50. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 1 SLA - USK (38 : 85)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Tereza Rosůlková KP Brno 40 KPB - SLO (75 : 62)
      2. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 40 ZAB - TRU (83 : 44)
      3. Natalie Marie Kucowski KP Brno 26.7 KPB - SLO (75 : 62)
      4. Gabriela Mervínská Slovanka 25 TRU - SLO (69 : 82)
      5. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 24.8 USK - OVA (106 : 45)
      6. Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 22.2 HKR - TRU (90 : 46)
      7. Rebecca Akl KP Brno 22.2 KPB - CHO (70 : 54)
      8. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 22 HKR - TRU (90 : 46)
      9. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 21.8 HKR - STR (68 : 38)
      10. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 21.5 TRU - HKR (40 : 87)
      11. María Conde ZVVZ USK Praha 21 USK - OVA (106 : 45)
      12. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 20.8 USK - OVA (106 : 45)
      13. Anna Jurčenková Žabiny Brno 20 OVA - ZAB (56 : 91)
      14. Anna Jurčenková Žabiny Brno 20 ZAB - SLA (79 : 57)
      15. Lucia Hadačová KP Brno 20 KPB - CHO (70 : 54)
      16. Gabriela Mervínská Slovanka 20 STR - SLO (64 : 79)
      17. Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 20 CHO - HKR (66 : 69)
      18. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 19.2 ZAB - CHO (74 : 52)
      19. Natalie Marie Kucowski KP Brno 18.7 STR - KPB (59 : 79)
      20. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 18.7 KPB - CHO (70 : 54)
      21. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 18.6 SLA - USK (38 : 85)
      22. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 18.2 SLA - USK (38 : 85)
      23. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 17.8 SLA - OVA (83 : 59)
      24. Sára Vadlejchová BK Strakonice 17.5 STR - SLO (64 : 79)
      25. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 17.4 TRU - HKR (40 : 87)
      26. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 16.7 SLA - TRU (79 : 55)
      27. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 16.5 SLA - TRU (79 : 55)
      28. Anna Jurčenková Žabiny Brno 16.4 SLO - ZAB (50 : 69)
      29. Simona Fišerová Sokol H. Králové 16 TRU - HKR (40 : 87)
      30. Barbora Bušková Slovanka 16 KPB - SLO (75 : 62)
      31. Simona Fišerová Sokol H. Králové 15.7 HKR - STR (68 : 38)
      32. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 15.6 SLA - USK (38 : 85)
      33. Natalie Marie Kucowski KP Brno 15.4 KPB - OVA (68 : 52)
      34. Tereza Králová KARA Trutnov 15.4 SLA - TRU (79 : 55)
      35. Luisa Vydrová BK Strakonice 15.3 STR - SLO (64 : 79)
      36. Anna Jurčenková Žabiny Brno 15.2 ZAB - TRU (83 : 44)
      37. Veronika Borsová KARA Trutnov 15 HKR - TRU (90 : 46)
      38. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 15 ZAB - CHO (74 : 52)
      39. Eliška Hamzová Žabiny Brno 14.7 SLO - ZAB (50 : 69)
      40. Marta Vulovič SBŠ Ostrava 14.5 USK - OVA (106 : 45)
      41. Tamara Jovančevič SBŠ Ostrava 14.5 KPB - OVA (68 : 52)
      42. Ludmila Dudáčková KP Brno 14.3 KPB - OVA (68 : 52)
      43. Simona Fišerová Sokol H. Králové 14.3 CHO - HKR (66 : 69)
      44. Sára Vadlejchová BK Strakonice 14.1 STR - KPB (59 : 79)
      45. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 14.1 USK - OVA (106 : 45)
      46. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 13.9 OVA - ZAB (56 : 91)
      47. María Conde ZVVZ USK Praha 13.8 SLA - USK (38 : 85)
      48. Natalie Marie Kucowski KP Brno 13.8 KPB - CHO (70 : 54)
      49. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 13.8 TRU - SLO (69 : 82)
      50. Anna Merhautová ZVVZ USK Praha 13.3 CHO - USK (66 : 111)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. María Conde ZVVZ USK Praha 10 CHO - USK (66 : 111)
      2. Natalie Marie Kucowski KP Brno 9 STR - KPB (59 : 79)
      3. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 9 SLA - TRU (79 : 55)
      4. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 9 CHO - USK (66 : 111)
      5. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 8 OVA - ZAB (56 : 91)
      6. Eliška Hálová Slovanka 8 KPB - SLO (75 : 62)
      7. Anna Rylichová KARA Trutnov 7 TRU - SLO (69 : 82)
      8. Charlotte Velichová Sokol H. Králové 7 HKR - TRU (90 : 46)
      9. Eliška Hálová Slovanka 7 TRU - SLO (69 : 82)
      10. Anna Jurčenková Žabiny Brno 7 ZAB - TRU (83 : 44)
      11. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 7 SLA - OVA (83 : 59)
      12. Luisa Vydrová BK Strakonice 7 STR - SLO (64 : 79)
      13. Anna Jurčenková Žabiny Brno 6 SLO - ZAB (50 : 69)
      14. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 6 KPB - OVA (68 : 52)
      15. Natálie Horsáková BK Strakonice 6 STR - KPB (59 : 79)
      16. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 6 SLA - OVA (83 : 59)
      17. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 6 SLA - TRU (79 : 55)
      18. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 6 SLA - USK (38 : 85)
      19. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 6 KPB - CHO (70 : 54)
      20. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 6 CHO - USK (66 : 111)
      21. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 6 HKR - TRU (90 : 46)
      22. Dominika Pohunková Slovanka 6 TRU - SLO (69 : 82)
      23. Anna Jurčenková Žabiny Brno 6 ZAB - CHO (74 : 52)
      24. Sofia Biliková BLK Slavia Praha 5 SLA - OVA (83 : 59)
      25. Martina Pokorná Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      26. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 5 ZAB - CHO (74 : 52)
      27. Bria Holmes Žabiny Brno 5 ZAB - CHO (74 : 52)
      28. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      29. María Conde ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (106 : 45)
      30. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      31. Dominika Pohunková Slovanka 5 STR - SLO (64 : 79)
      32. Rebecca Akl KP Brno 5 KPB - SLO (75 : 62)
      33. Simona Fišerová Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      34. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 5 CHO - USK (66 : 111)
      35. Bria Holmes Žabiny Brno 5 OVA - ZAB (56 : 91)
      36. Natalie Marie Kucowski KP Brno 5 KPB - CHO (70 : 54)
      37. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 5 CHO - USK (66 : 111)
      38. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 5 HKR - TRU (90 : 46)
      39. Michaela Stejskalová KP Brno 5 KPB - OVA (68 : 52)
      40. Petra Malíková KP Brno 5 KPB - OVA (68 : 52)
      41. Petra Malíková KP Brno 5 KPB - CHO (70 : 54)
      42. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 4 HKR - TRU (90 : 46)
      43. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 4 HKR - STR (68 : 38)
      44. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 4 ZAB - SLA (79 : 57)
      45. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 4 USK - OVA (106 : 45)
      46. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 4 ZAB - SLA (79 : 57)
      47. Simona Fišerová Sokol H. Králové 4 HKR - STR (68 : 38)
      48. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 4 CHO - HKR (66 : 69)
      49. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 4 KPB - CHO (70 : 54)
      50. Tea Samouk Slovanka 4 TRU - SLO (69 : 82)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Michaela Vacková Žabiny Brno 5 ZAB - TRU (83 : 44)
      2. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 4 KPB - CHO (70 : 54)
      3. Eliška Brejchová Slovanka 4 KPB - SLO (75 : 62)
      4. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 4 CHO - USK (66 : 111)
      5. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 SLA - TRU (79 : 55)
      6. Michaela Vacková Žabiny Brno 3 OVA - ZAB (56 : 91)
      7. Anna Rylichová KARA Trutnov 3 TRU - SLO (69 : 82)
      8. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 3 CHO - USK (66 : 111)
      9. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 3 CHO - USK (66 : 111)
      10. Dominika Pohunková Slovanka 3 TRU - SLO (69 : 82)
      11. Kateřina Galíčková Žabiny Brno 3 ZAB - TRU (83 : 44)
      12. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (40 : 87)
      13. Rebecca Akl KP Brno 3 KPB - CHO (70 : 54)
      14. Dunia Huwé KARA Trutnov 3 TRU - HKR (40 : 87)
      15. Adéla Junková BK Strakonice 3 STR - KPB (59 : 79)
      16. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 3 USK - OVA (106 : 45)
      17. Michaela Potočková KARA Trutnov 3 TRU - SLO (69 : 82)
      18. María Conde ZVVZ USK Praha 3 SLA - USK (38 : 85)
      19. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 3 CHO - USK (66 : 111)
      20. Josipa Silov SBŠ Ostrava 3 SLA - OVA (83 : 59)
      21. Eva Kopecká KP Brno 3 KPB - CHO (70 : 54)
      22. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 SLA - OVA (83 : 59)
      23. Anna Rosecká BK Strakonice 3 STR - SLO (64 : 79)
      24. Dominica Hynková KP Brno 3 KPB - SLO (75 : 62)
      25. Michaela Vacková Žabiny Brno 3 ZAB - SLA (79 : 57)
      26. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (40 : 87)
      27. Hana Kolegarová BK Strakonice 2 STR - KPB (59 : 79)
      28. Barbora Bálintová ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (106 : 45)
      29. Sarah Beránková Žabiny Brno 2 SLO - ZAB (50 : 69)
      30. Dominica Hynková KP Brno 2 KPB - OVA (68 : 52)
      31. Kateřina Zeithammerová Slovanka 2 SLO - ZAB (50 : 69)
      32. Anna Rosecká BK Strakonice 2 STR - KPB (59 : 79)
      33. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 2 KPB - OVA (68 : 52)
      34. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 2 CHO - HKR (66 : 69)
      35. Lucie Bolardtová Sokol H. Králové 2 CHO - HKR (66 : 69)
      36. Rebecca Akl KP Brno 2 STR - KPB (59 : 79)
      37. Denisa Harapesová Slovanka 2 STR - SLO (64 : 79)
      38. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 2 SLA - TRU (79 : 55)
      39. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 2 ZAB - CHO (74 : 52)
      40. Michaela Vondráčková Žabiny Brno 2 ZAB - SLA (79 : 57)
      41. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 2 ZAB - SLA (79 : 57)
      42. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 2 USK - OVA (106 : 45)
      43. Josipa Silov SBŠ Ostrava 2 USK - OVA (106 : 45)
      44. Petra Malíková KP Brno 2 STR - KPB (59 : 79)
      45. Stella Tarkovičová SBŠ Ostrava 2 OVA - ZAB (56 : 91)
      46. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 2 ZAB - CHO (74 : 52)
      47. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 2 HKR - STR (68 : 38)
      48. Simona Růžková Sokol H. Králové 2 TRU - HKR (40 : 87)
      49. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 2 CHO - HKR (66 : 69)
      50. Dominika Pohunková Slovanka 2 STR - SLO (64 : 79)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Anna Rylichová KARA Trutnov 10 SLA - TRU (79 : 55)
      2. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 8 USK - OVA (106 : 45)
      3. Eliška Hálová Slovanka 8 STR - SLO (64 : 79)
      4. Dominika Pohunková Slovanka 8 TRU - SLO (69 : 82)
      5. Josipa Silov SBŠ Ostrava 7 SLA - OVA (83 : 59)
      6. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 ZAB - SLA (79 : 57)
      7. Petra Malíková KP Brno 6 STR - KPB (59 : 79)
      8. Kateřina Zeithammerová Slovanka 6 STR - SLO (64 : 79)
      9. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 6 CHO - HKR (66 : 69)
      10. Marie Anna Machytková BK Strakonice 6 HKR - STR (68 : 38)
      11. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 5 SLA - USK (38 : 85)
      12. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 5 TRU - HKR (40 : 87)
      13. Eliška Hálová Slovanka 5 KPB - SLO (75 : 62)
      14. Katharina Agnes Fikiel BLK Slavia Praha 5 SLA - OVA (83 : 59)
      15. Michaela Stejskalová KP Brno 5 KPB - OVA (68 : 52)
      16. Pamela-Therese Effangová Sokol H. Králové 5 HKR - STR (68 : 38)
      17. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 5 SLA - OVA (83 : 59)
      18. Anna Rosecká BK Strakonice 5 STR - SLO (64 : 79)
      19. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 5 USK - OVA (106 : 45)
      20. Denisa Harapesová Slovanka 4 SLO - ZAB (50 : 69)
      21. Adéla Vítová KARA Trutnov 4 SLA - TRU (79 : 55)
      22. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 4 SLA - USK (38 : 85)
      23. Kateřina Zohnová KP Brno 4 KPB - OVA (68 : 52)
      24. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 4 ZAB - CHO (74 : 52)
      25. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 4 HKR - STR (68 : 38)
      26. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 4 USK - OVA (106 : 45)
      27. Michaela Vacková Žabiny Brno 4 SLO - ZAB (50 : 69)
      28. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 4 OVA - ZAB (56 : 91)
      29. Dominika Pohunková Slovanka 4 SLO - ZAB (50 : 69)
      30. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 4 TRU - HKR (40 : 87)
      31. Andrea Ondroušková Slovanka 4 STR - SLO (64 : 79)
      32. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 4 CHO - USK (66 : 111)
      33. Andrea Ondroušková Slovanka 4 TRU - SLO (69 : 82)
      34. Anna Jurčenková Žabiny Brno 4 OVA - ZAB (56 : 91)
      35. Tamara Jovančevič SBŠ Ostrava 4 USK - OVA (106 : 45)
      36. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 4 SLA - TRU (79 : 55)
      37. Eva Kopecká KP Brno 3 KPB - OVA (68 : 52)
      38. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 3 HKR - TRU (90 : 46)
      39. Michaela Potočková KARA Trutnov 3 SLA - TRU (79 : 55)
      40. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 3 SLA - USK (38 : 85)
      41. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 3 CHO - HKR (66 : 69)
      42. Anna Rylichová KARA Trutnov 3 ZAB - TRU (83 : 44)
      43. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 3 KPB - OVA (68 : 52)
      44. Eliška Hálová Slovanka 3 SLO - ZAB (50 : 69)
      45. Petra Záplatová Žabiny Brno 3 ZAB - SLA (79 : 57)
      46. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 3 CHO - HKR (66 : 69)
      47. Hana Kolegarová BK Strakonice 3 STR - KPB (59 : 79)
      48. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 3 CHO - USK (66 : 111)
      49. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 ZAB - SLA (79 : 57)
      50. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 3 KPB - OVA (68 : 52)
      Ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 1998/99. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele FIBA Europe, resp. Genius Sports.
      Více informací o statistikách a případném hlášení chyb naleznete zde