Lvice a KP TANY podruhé

Druhým zápasem pokračuje v pátek večer série o bronz mezi Hradcem Králové a KP TANY Brno. Svěřenkyně trenérky Marcely Krämer v prvním utkání zvítězily po boji až skvělou poslední čtvrtinou, ve druhém duelu na palubovce Hradce si nyní mohou v pátek v 17:00 připravit bronzový matchball, který mohou dokonat v neděli v rámci dopolední Family Game před kamerami Nova Sport 1.

Vzhledem k tomu, že výjimečně jsou v sérii místo jednoho dva dny volna, tak drobnosti se dají na tréninku ještě doladit. "Páteční zápas chceme vyhrát, bude však třeba navázat na naši dobrou defenzívu z poslední úterní čtvrtiny a hrát naši rychlou hru," myslí si trenérka KP TANY Krämer.

Dá se očekávat, že doma v hale na Eliščině nábřeží bude opět tahounem Kateřina Zeithammerová, dirigentka Lvic, která v Brně hrála takřka bez střídání 37 minut a dala 4 trojky. "Řekla bych, že v dalších zápasech musíme hrát tvrději do koše a získávat fauly. To se nám nepovedlo. Musíme si dávat pozor i na útočné doskoky Brna a další šance, které právě z doskoků plynou."

V rámci nedělního programu v Brně se ho jako hlavní osobnost tentokrát zúčastní vicemistryně světa a bývala hráčka KP Brno (zlato z ČP, stříbro po 24 letech v ŽBL) - Ilona Burgrová. Celé dopoledne také zpestří speciální soutěže i atrakce pro děti (za výhodné rodinné vstupné).