Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
ZVVZ USK Praha
23.8
2
ZVVZ USK Praha
17.4
3
BK Strakonice
15.7
4
Sokol H. Králové
15.3
5
ZVVZ USK Praha
14.7

Doskoky

1.
KARA Trutnov
11.6
2
11.1
3
Sokol H. Králové
9.7
4
Žabiny Brno
9.1
5
BLK Slavia Praha
8.4

Asistence

1.
ZVVZ USK Praha
6.4
2
ZVVZ USK Praha
5.8
3
Levhartice Chomutov
5.2
4
4.9
5
ZVVZ USK Praha
4.8

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ZVVZ USK Praha
68.5 %
2
ZVVZ USK Praha
66.7 %
3
ZVVZ USK Praha
63.0 %
4
ZVVZ USK Praha
61.0 %
5
ZVVZ USK Praha
61.0 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
ZVVZ USK Praha
40.0 %
2
39.7 %
3
Žabiny Brno
39.0 %
4
Žabiny Brno
38.6 %
5
BLK Slavia Praha
36.6 %

Cena RENOMIA

1.
KARA Trutnov
18.2
2
Žabiny Brno
16.2
3
Žabiny Brno
15.8
4
14.8
5
BLK Slavia Praha
14.2

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
4
73.1

Obdržené body

1.
5
64.4

Doskoky

1.
3
46.3

Asistence

1.
2
17.9

Úspěšnost střelby za 3B

1.
31.6%
2
31.0%
4
27.6%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
2
51.3%
5
45.6%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL R
1. Klára Křivánková ZAB K 25 26 17.7 11.0 4.4/10.6 41.7 0.2/2.0 11.4 1.5/3.0 49.1 1.9 5.2 7.1 3.3 2.2 2.5 0.1 2.7 1.9 13.0 0.4
2. Katharina Agnes Fikiel SLA 35 18 7.1 17.1 6.4/11.9 53.6 0.0/0.4 0.0 4.4/5.2 83.8 4.2 8.2 12.4 1.8 0.6 4.2 0.1 5.7 2.8 24.7 1.8
3. Tereza Vorlová CHO K/P 36 22 13.9 15.3 5.5/13.4 41.4 0.4/0.9 38.5 3.1/4.5 69.4 2.5 5.2 7.7 1.4 1.4 3.6 0.0 5.3 4.6 13.7 0.6
4. Michaela Krejzová CHO K 24 19 14.7 18.9 4.8/10.2 46.7 2.3/6.8 34.3 2.4/3.3 72.9 1.8 5.3 7.2 1.8 2.3 4.0 0.0 3.3 2.9 16.0 0.5
5. Barbora Bušková SLO P 20 23 10.5 5.6 2.1/7.2 29.3 0.2/1.0 20.0 0.8/2.6 29.6 3.0 7.0 10.0 1.6 2.0 2.4 0.1 3.1 5.3 8.0 1.0
6. Madison Caroline Wolf TRU 25 9 5.7 9.1 3.3/7.2 46.3 0.0/0.9 0.0 2.4/4.0 60.9 5.4 12.8 18.2 1.9 1.7 3.7 0.1 5.1 2.8 24.5 3.2
7. Natálie Stoupalová ZAB K/P 24 19 10.6 18.2 6.2/12.3 50.8 0.9/4.6 20.4 2.9/3.6 81.6 3.1 6.5 9.6 2.6 1.9 3.0 0.1 4.1 3.7 20.0 0.9
8. Alžběta Levínská HKR K 22 25 10.3 11.5 4.3/10.4 41.1 0.1/0.3 33.3 2.6/3.9 67.5 3.6 6.2 9.8 2.1 1.2 2.5 0.1 3.0 5.2 12.7 1.0
9. Anna Rosecká STR K 21 22 20.1 17.2 3.3/8.4 39.9 2.4/8.9 27.0 3.4/4.4 77.3 0.5 4.2 4.7 2.1 1.4 4.5 0.0 5.8 2.5 11.8 0.2
10. Stella Tarkovičová OVA K 23 25 15.9 14.8 3.0/8.5 35.6 1.8/7.4 23.7 3.5/4.0 87.3 1.1 4.5 5.7 2.8 2.3 4.3 0.0 4.0 3.7 10.2 0.4
11. Bria Holmes ZAB 28 21 13.4 17.9 6.6/12.5 52.7 0.4/3.1 14.6 3.4/5.6 60.0 1.9 4.9 6.7 4.3 3.4 3.8 0.1 4.5 1.9 21.0 0.5
12. Pamela Therese Effangová HKR K 29 28 22.7 18.8 4.0/9.0 43.9 2.1/6.0 34.3 4.7/6.2 75.9 1.1 2.8 3.9 2.8 1.5 2.2 0.1 5.5 1.7 18.3 0.2
13. Monika Satoranská CHO K/P 29 15 10.0 16.7 5.7/11.7 48.7 1.2/3.5 34.3 1.7/2.4 70.8 3.2 5.5 8.7 1.6 1.5 2.7 0.1 3.1 3.8 16.2 0.9
14. Lucia Hadačová KPB K/P 27 27 9.7 3.9 1.9/5.2 36.0 0.0/0.0 0.0 0.2/1.4 14.3 4.3 6.9 11.2 2.8 3.4 3.6 0.1 2.1 6.1 11.2 1.2
15. Eliška Mircová SLA R 26 26 19.8 15.8 2.9/6.8 43.0 3.0/8.3 36.6 0.8/1.3 61.5 0.7 3.6 4.3 4.0 2.3 1.7 0.1 1.7 2.3 14.6 0.2
16. Tereza Vyoralová USK R/K 28 22 13.2 15.0 5.4/9.4 57.3 0.8/3.3 25.6 1.7/2.3 74.2 2.2 4.3 6.5 7.5 3.1 2.9 0.2 2.3 2.4 22.3 0.5
17. Alena Hanušová USK K/P 31 12 6.7 22.5 7.5/12.3 61.0 0.7/3.9 19.2 5.2/6.0 87.5 5.5 6.6 12.1 3.4 1.8 3.3 0.2 5.2 2.5 31.6 1.8
18. Sofia Biliková SLA R 23 25 10.8 4.8 2.0/5.1 40.0 0.0/0.2 0.0 0.7/2.0 36.4 2.8 4.7 7.5 3.1 2.3 4.1 0.1 2.7 6.3 5.7 0.7
19. Anežka Kopecká ZAB P 22 25 9.0 15.2 4.0/9.5 41.9 1.8/4.9 36.4 1.9/2.2 85.0 3.2 5.7 8.9 2.1 1.8 3.7 0.1 2.3 4.3 13.9 1.0
20. Eliška Kubíčková OVA R 19 22 14.9 16.0 4.3/9.9 43.5 1.7/6.4 26.3 2.4/3.4 68.6 1.8 3.5 5.3 3.5 2.6 3.5 0.1 3.8 2.9 13.6 0.4
21. Josipa Silov OVA 24 23 14.3 14.8 2.5/6.9 36.7 2.7/9.7 28.1 1.5/1.8 84.6 1.5 3.9 5.4 2.9 1.3 3.5 0.1 2.0 3.7 7.6 0.4
22. Eliška Žílová SLA R 22 24 14.5 14.7 3.0/9.1 33.6 2.0/5.7 35.4 2.6/3.5 74.5 0.6 4.4 5.0 4.8 2.5 3.7 0.1 5.7 4.1 14.6 0.3
23. Michaela Vacková ZAB K 29 17 9.2 15.4 1.4/3.0 48.1 3.5/9.0 39.0 2.1/3.1 67.9 1.6 5.9 7.5 1.5 1.7 2.3 0.1 3.9 1.4 18.5 0.8
24. Michaela Matušková HKR R 25 21 9.4 14.7 2.4/6.7 34.9 2.7/10.1 26.6 1.9/2.9 66.7 1.1 6.2 7.3 3.6 2.5 3.7 0.1 5.1 4.8 12.4 0.8
25. Valentýna Kadlecová CHO R 18 24 17.2 16.5 3.8/10.1 37.6 2.1/9.0 23.2 2.6/3.4 77.6 0.8 3.1 4.0 2.4 2.2 4.5 0.0 3.9 4.0 6.6 0.2
26. Kateřina Káňová OVA 25 25 13.8 6.6 2.7/7.2 37.0 0.0/1.1 0.0 1.2/1.8 68.0 1.5 6.3 7.8 2.4 1.2 3.7 0.0 1.8 5.3 5.1 0.6
27. Kristýna Čuperková HKR R 31 29 20.7 19.7 5.0/9.9 50.5 2.2/7.4 29.4 3.2/4.0 79.5 1.8 3.6 5.5 1.9 1.7 3.5 0.0 4.3 3.9 14.9 0.3
28. Aneta Finková TRU R 19 23 13.0 11.3 2.4/5.6 42.5 1.5/6.2 25.0 1.9/2.9 67.6 0.8 4.1 4.9 4.1 3.4 5.9 0.1 4.1 3.9 9.6 0.4
29. Dragana Stanković USK 27 18 10.5 24.1 10.6/17.8 59.7 0.0/0.1 0.0 2.9/4.5 63.8 5.8 7.8 13.7 3.3 4.1 3.4 0.1 4.8 3.5 36.5 1.3
30. Simona Fišerová HKR K/P 20 26 18.1 12.3 4.4/8.5 51.3 0.6/2.9 21.2 1.7/2.1 81.6 4.2 9.8 14.0 2.8 1.8 2.6 0.1 3.0 3.3 22.4 0.8
31. Anna Jurčenková ZAB 37 26 12.6 16.7 7.5/12.5 59.9 0.0/0.0 0.0 1.7/3.2 52.5 6.9 9.3 16.2 3.2 2.0 3.9 0.1 3.7 5.9 27.6 1.3
32. Brionna, Alaine Jones USK K/P 26 23 13.3 41.1 16.5/24.1 68.5 0.2/1.1 14.3 7.6/9.8 77.7 7.3 6.8 14.1 4.1 3.2 2.6 0.1 7.6 2.4 55.9 1.1
33. Monika Grigalauskyté ZAB 30 20 11.6 17.5 6.9/14.7 47.1 0.1/0.5 16.7 3.4/5.5 61.9 6.6 9.2 15.8 2.3 1.1 4.2 0.0 4.4 3.2 24.6 1.4
34. Gabriela Mervínská SLO P 29 25 15.6 10.9 4.6/8.4 54.6 0.0/0.1 0.0 1.7/2.2 79.4 3.3 7.8 11.1 1.5 1.2 1.4 0.1 1.9 3.0 18.8 0.7
35. Alyssa Marie Thomas USK K/P 30 21 12.4 19.8 8.7/13.0 66.7 0.0/0.2 0.0 2.4/3.9 62.5 3.5 10.3 13.8 10.8 6.5 3.6 0.2 4.7 2.3 44.2 1.1
36. Zuzana Kučerová CHO K 26 27 19.3 10.1 3.5/5.9 58.8 0.4/1.1 31.8 2.0/2.3 86.7 2.8 5.9 8.7 1.5 1.1 1.4 0.1 2.7 2.9 16.7 0.5
37. Jordan Reynolds CHO R/K 27 22 17.3 16.4 6.4/12.9 49.8 0.4/3.4 12.1 2.4/3.3 71.9 1.6 8.0 9.6 4.5 3.4 2.5 0.1 3.5 2.1 23.0 0.6
38. Natálie Horsáková STR K 21 23 14.4 10.5 3.8/11.2 33.5 0.5/2.5 19.4 1.5/2.7 53.8 2.7 7.7 10.5 1.3 2.1 5.9 0.0 3.6 4.8 7.0 0.7
39. Eliška Hálová SLO K/P 21 25 16.3 18.0 6.6/15.3 43.1 0.1/0.7 16.7 4.5/5.4 83.9 3.8 5.2 8.9 2.0 1.6 3.6 0.0 5.5 4.4 18.2 0.5
40. Rebecca Akl KPB 29 26 19.9 14.4 3.5/9.0 39.1 1.9/5.2 35.6 1.8/2.6 68.6 1.6 5.6 7.2 4.4 1.7 3.2 0.1 3.4 2.8 15.5 0.4
41. Eliška Hamzová ZAB R 20 25 16.4 15.2 5.2/9.6 54.8 0.5/2.2 22.2 3.2/4.1 79.1 2.0 5.0 7.0 4.7 3.2 3.8 0.1 4.5 4.6 20.1 0.4
42. Ludmila Dudáčková KPB K/P 22 28 15.9 18.2 5.0/10.5 47.3 1.7/4.3 39.7 3.2/4.9 64.9 2.4 6.5 8.9 1.8 1.8 3.5 0.0 3.7 2.9 18.5 0.6
43. Luisa Vydrová STR K/P 18 19 14.3 14.1 6.1/12.8 47.3 0.1/0.3 20.0 1.7/2.2 80.6 3.8 5.8 9.6 2.2 1.5 4.5 0.0 2.8 4.1 14.6 0.7
44. Martina Pokorná HKR R 20 29 15.4 6.7 1.8/4.2 41.5 0.7/2.7 26.8 1.0/2.0 53.3 2.4 6.4 8.9 1.6 1.2 2.7 0.0 2.1 4.7 9.3 0.6
45. Petra Bakajsová SLA P 28 20 14.1 13.9 5.0/8.7 56.9 0.7/3.0 23.8 1.8/2.1 86.2 2.4 7.2 9.6 2.0 1.0 1.7 0.1 2.8 3.1 18.3 0.7
46. Karolína Šotolová HKR K 23 28 18.3 12.6 3.4/6.6 52.5 1.6/6.6 24.0 0.9/1.4 65.4 1.8 5.2 6.9 4.4 3.0 2.5 0.1 2.2 3.2 15.3 0.4
47. Tereza Motyčáková OVA R 30 25 17.7 9.2 2.2/6.5 33.9 0.8/2.7 31.9 2.2/3.1 72.2 3.5 3.6 7.1 4.9 2.5 6.0 0.0 5.9 4.6 11.9 0.4
48. Veronika Voráčková USK R/K 23 25 16.8 21.9 7.9/12.6 63.0 1.7/5.3 31.5 1.1/1.4 75.0 2.2 5.2 7.4 5.0 4.5 2.4 0.1 1.5 2.2 28.0 0.4
49. Kateřina Bartoňová CHO R 32 26 21.1 11.1 2.9/6.6 43.6 1.3/5.3 25.0 1.3/2.1 63.6 0.4 5.4 5.7 6.4 2.7 3.9 0.1 2.7 3.0 13.8 0.3
50. Tereza Králová TRU K/P 21 21 11.9 18.1 3.8/9.9 38.1 2.3/8.1 28.1 3.7/4.4 84.6 2.0 7.9 9.9 1.4 1.9 4.7 0.0 4.1 3.5 15.1 0.8
51. Veronika Šípová USK R 23 25 12.9 14.5 5.8/9.6 61.0 0.1/0.6 12.5 2.6/3.7 68.8 5.7 3.5 9.2 1.9 4.5 2.1 0.1 3.3 4.7 21.6 0.7
52. María Conde USK K 25 21 13.1 27.9 10.4/17.9 58.3 1.4/6.6 22.1 2.7/3.3 81.4 3.1 5.7 8.8 9.2 4.3 2.7 0.3 3.4 2.2 36.4 0.7
53. Monika Fučíková SLO R 20 14 7.9 12.0 3.8/10.3 37.0 1.1/3.6 32.1 0.9/1.5 58.3 2.5 5.6 8.2 2.4 1.8 3.7 0.1 2.9 2.2 12.0 1.0
54. Karolína Fadrhonsová KPB R/K 25 26 10.2 11.9 2.4/8.6 27.3 1.2/6.4 18.5 3.6/5.4 67.3 1.3 4.9 6.2 3.8 1.7 4.6 0.1 6.2 5.9 6.0 0.6
55. Štěpánka Ježková TRU K/P 21 25 7.6 9.4 3.3/7.4 44.6 0.8/2.4 33.3 0.4/1.2 33.3 1.2 2.6 3.8 1.2 1.3 2.4 0.1 1.7 3.8 4.8 0.5
56. Dominica Hynková KPB R 17 10 4.4 10.5 2.1/6.6 31.0 1.4/5.5 25.0 2.3/2.7 83.3 1.4 3.4 4.8 5.7 2.7 4.3 0.3 3.4 1.8 12.6 1.1
57. Sára Vadlejchová STR R 20 13 4.5 4.9 2.0/6.2 32.1 0.0/0.0 0.0 0.9/4.4 20.0 4.0 3.5 7.5 2.9 2.4 6.9 0.1 5.3 8.2 0.2 1.7
58. Veronika Borsová TRU R 19 22 8.6 7.7 2.2/6.9 32.2 0.6/3.2 18.5 1.5/2.0 76.5 1.2 2.6 3.7 2.7 1.6 5.8 0.1 2.1 2.7 1.9 0.4
59. Lucie Bolardtová HKR R/K 22 25 6.5 12.6 2.0/7.2 27.7 2.0/6.3 31.7 2.6/3.4 77.3 1.4 2.8 4.2 1.5 1.7 1.7 0.1 2.3 5.7 4.8 0.6
60. Tea Samouk SLO 20 17 5.0 6.2 2.4/6.4 37.5 0.0/0.6 0.0 1.4/1.8 77.8 3.2 2.2 5.4 0.8 1.4 2.8 0.1 3.0 3.8 5.4 1.1
61. Hana Hajnová TRU R 20 18 8.4 6.3 0.8/3.7 22.6 1.3/6.0 22.0 0.7/1.0 75.0 0.6 2.5 3.1 1.8 0.6 4.2 0.1 1.7 1.1 0.5 0.4
62. Simona Sklenářová USK K 22 11 4.8 20.7 5.7/10.5 54.0 2.1/6.3 33.3 3.1/3.8 83.3 1.9 3.6 5.4 4.4 5.9 2.1 0.4 2.7 5.0 22.6 1.1
63. Barbora Wrzesiński USK 28 13 6.7 19.8 4.4/9.3 46.8 2.1/5.3 40.0 4.8/7.1 68.1 0.9 2.9 3.8 6.6 3.6 1.5 0.7 5.9 3.5 25.0 0.6
64. Dominika Pohunková SLO R/K 27 12 4.9 23.6 6.6/16.2 40.5 2.1/6.6 31.3 4.3/6.4 67.7 1.4 3.7 5.1 3.1 2.1 5.7 0.1 6.8 5.7 13.5 1.0
65. Denisa Harapesová SLO R 32 13 7.4 11.6 0.7/2.7 25.0 2.0/7.0 28.8 4.2/5.7 73.8 0.7 2.7 3.4 3.6 1.6 5.0 0.1 5.1 4.6 7.4 0.5
66. Lucie Ceralová CHO R/K 18 10 2.6 6.2 2.7/11.2 24.1 0.0/0.8 0.0 0.8/0.8 100.0 3.5 5.0 8.5 1.5 0.4 4.6 0.1 1.2 3.5 0.4 3.3
67. Naďa Salačová CHO P 28 10 2.6 7.8 2.7/7.0 38.9 0.4/0.8 50.0 1.2/1.6 75.0 2.7 4.7 7.4 1.2 1.2 2.3 0.2 3.1 7.0 7.0 2.9
68. Kateřina Kozumplíková TRU R/K 29 12 6.9 13.0 3.6/9.1 39.7 1.6/6.6 23.9 1.0/2.0 50.0 1.0 4.6 5.6 2.3 3.5 5.9 0.1 3.2 3.5 7.4 0.8
69. Kristýna Helebrantová SLA 20 17 3.1 5.2 1.0/4.8 20.0 0.6/3.2 20.0 1.3/2.3 57.1 1.3 4.2 5.5 2.3 1.6 4.2 0.2 2.3 4.2 1.3 1.8
70. Johana Staňková CHO K/P 18 13 2.6 4.6 1.9/6.5 29.4 0.0/1.5 0.0 0.8/2.3 33.3 1.9 3.5 5.4 0.8 0.8 0.8 0.4 3.1 4.6 2.3 2.1
71. Natálie Lukačková SLA 20 15 2.8 5.4 1.1/3.9 27.3 1.1/6.8 15.8 0.0/0.0 0.0 1.1 3.2 4.3 2.1 0.4 2.1 0.4 1.1 6.8 -3.9 1.5
72. Lucie Čadková STR 18 15 3.4 1.5 0.6/4.7 12.5 0.0/0.9 0.0 0.3/0.9 33.3 0.9 2.6 3.5 0.9 1.2 3.5 0.1 0.3 4.1 -5.8 1.0
73. Charlotte Velichová HKR 18 13 3.8 20.0 5.0/12.6 39.6 2.4/9.7 24.3 2.9/4.5 64.7 0.5 2.6 3.2 2.6 1.6 4.2 0.2 3.9 3.4 7.4 0.8
74. Alžběta Seifrtová TRU 18 13 3.6 9.0 2.2/8.1 27.6 1.1/3.6 30.8 1.1/2.2 50.0 0.8 2.0 2.8 1.1 1.4 4.2 0.1 2.0 3.1 -0.6 0.8
75. Karolína Hauserová STR R 18 15 3.6 3.6 1.4/3.9 35.7 0.0/1.9 0.0 0.8/1.7 50.0 0.6 1.7 2.2 3.3 1.4 5.2 0.2 2.2 5.5 -3.3 0.6
76. Natálie Vlčková HKR K 19 12 2.9 6.3 3.1/8.3 37.5 0.0/2.4 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7 2.1 2.8 3.1 0.7 2.1 0.5 0.3 2.1 1.4 1.0
77. Adéla Buřtová ZAB R/K 21 13 1.9 7.5 1.1/7.5 14.3 1.6/4.8 33.3 0.5/1.1 50.0 1.6 2.1 3.7 3.7 2.7 4.3 0.5 0.5 2.7 1.1 2.0
78. Kristýna Menšíková OVA R 21 15 3.0 2.0 0.3/1.7 20.0 0.3/3.1 11.1 0.3/0.3 100.0 0.7 1.4 2.0 2.0 1.4 3.7 0.2 0.7 6.4 -5.8 0.7
79. Dagmar Hrabovská CHO R/K 20 11 0.8 6.5 1.3/3.9 33.3 0.0/5.2 0.0 3.9/5.2 75.0 1.3 3.9 5.2 2.6 0.0 6.5 0.5 3.9 10.3 -7.7 6.7
80. Kateřina Galíčková ZAB K 22 11 6.2 15.1 3.1/6.3 48.7 2.7/7.1 38.6 0.8/1.0 83.3 1.6 4.0 5.6 3.2 1.4 3.4 0.2 1.8 2.4 14.0 0.9
81. Natálie Koucká SLO 19 18 4.4 8.4 3.6/8.0 45.7 0.2/0.2 100.0 0.5/0.5 100.0 3.6 5.7 9.3 0.7 1.8 3.2 0.0 2.0 1.8 15.2 2.1
82. Teja Oblak USK R 31 24 14.3 19.2 4.4/8.0 54.4 2.8/7.9 35.7 2.0/2.4 85.3 0.3 4.1 4.4 8.1 3.8 3.8 0.2 2.7 2.8 22.6 0.3
83. Adéla Smutná OVA K/P 23 17 6.2 9.9 3.1/7.9 38.8 0.5/4.5 10.7 2.3/2.8 82.4 2.9 6.0 8.9 1.1 1.3 1.9 0.1 2.1 4.0 8.7 1.4
84. Anna Rylichová TRU K 23 13 8.7 21.7 4.1/11.0 37.5 2.1/8.7 23.7 7.2/9.1 79.7 2.0 5.3 7.2 2.3 2.6 4.4 0.1 7.5 3.3 18.7 0.8
85. Markéta Šmahelová TRU K/P 21 17 8.5 8.0 2.6/7.4 34.9 0.1/0.4 33.3 2.5/3.8 65.6 2.2 5.1 7.3 1.2 1.3 3.3 0.0 2.8 3.3 7.7 0.9
86. Anna Kubíčková OVA P 23 24 11.4 12.8 3.1/7.1 43.2 1.5/4.3 34.7 2.2/2.8 78.1 1.0 4.5 5.5 1.0 1.0 2.9 0.0 3.3 3.7 10.0 0.5
87. Adéla Junková STR K/P 18 21 11.0 11.1 2.7/8.4 32.6 1.0/3.2 31.4 2.6/3.9 65.1 1.8 3.7 5.5 1.3 1.6 4.9 0.0 3.6 4.3 4.7 0.5
88. Eva Kopecká KPB K 26 24 16.9 14.5 3.5/8.0 43.7 1.4/4.3 31.5 3.4/4.5 75.3 0.9 2.6 3.5 4.0 1.8 4.6 0.1 4.0 3.1 11.9 0.2
89. Michaela Jánská STR R 19 21 13.1 8.9 2.3/4.9 46.9 1.0/4.6 21.7 1.4/1.9 72.0 0.8 3.7 4.5 2.7 1.5 6.2 0.0 3.1 3.0 5.2 0.3
90. Michaela Vondráčková ZAB R/K 30 23 11.2 13.8 3.8/7.7 48.8 1.4/4.7 30.2 2.0/2.7 73.3 1.7 3.6 5.3 3.2 2.4 4.8 0.1 3.5 3.8 11.9 0.5
91. Michaela Stejskalová KPB K 35 22 12.0 14.4 3.9/8.9 43.9 1.2/5.3 21.9 3.0/5.0 60.0 1.8 3.1 4.8 3.8 1.3 2.0 0.2 5.3 3.5 13.2 0.4
92. Tereza Halátková USK K/P 20 23 8.2 9.1 2.4/5.0 48.8 1.0/5.6 17.4 1.3/1.7 78.6 1.5 5.4 6.8 3.9 6.2 2.6 0.2 1.6 4.4 13.3 0.8
93. Andrea Ondroušková SLO R/K 21 21 8.6 9.0 2.3/9.3 25.0 0.8/4.4 18.4 2.0/2.1 94.4 2.1 4.3 6.4 1.7 2.4 2.7 0.1 4.1 4.1 6.4 0.7
94. Barbora Vorlová STR P 22 16 7.4 5.5 1.9/4.7 40.0 0.3/2.3 11.8 0.9/1.2 77.8 1.8 5.7 7.4 1.6 1.2 3.1 0.1 1.8 5.7 3.6 1.0
95. Michaela Potočková TRU R/K 26 18 10.5 9.8 1.8/5.7 31.7 1.5/5.4 28.1 1.6/3.8 42.5 1.3 3.6 5.0 1.9 1.1 3.0 0.1 3.3 2.5 5.7 0.5
96. Nikola Šafránková SLO 18 23 9.5 11.9 3.4/10.9 30.8 1.4/5.5 25.0 1.0/1.3 83.3 0.5 3.8 4.3 2.1 1.3 4.0 0.1 1.4 5.9 -0.4 0.5
97. Elma Dautovic HKR 21 15 4.9 16.3 3.5/9.5 37.0 2.3/8.2 27.5 2.5/3.7 66.7 1.6 8.9 10.5 1.4 2.5 4.5 0.1 3.7 6.4 10.9 2.2
98. Klára Vojtíková HKR P 28 14 5.2 10.8 2.5/8.9 28.3 0.8/3.7 21.1 3.5/4.3 81.8 3.9 6.0 9.9 2.5 1.4 2.1 0.2 4.6 3.7 14.1 1.9
99. Petra Záplatová ZAB R/K 30 23 14.6 17.4 3.8/9.0 42.0 2.5/7.2 35.2 2.3/2.7 85.0 0.8 2.7 3.5 4.4 1.9 3.7 0.1 3.7 3.4 13.7 0.2
100. Hana Kolegarová STR 21 19 8.7 8.0 2.5/6.5 39.3 0.6/2.4 23.8 1.2/2.2 52.6 1.8 3.8 5.6 1.7 2.7 4.3 0.0 2.7 2.8 7.7 0.6
101. Marie Anna Machytková STR 20 15 7.0 13.2 4.8/12.7 38.2 0.3/2.8 10.0 2.7/4.4 61.3 1.9 5.0 6.8 1.3 1.1 7.1 0.0 3.3 2.6 4.3 1.0
102. Eliška Linhartová TRU K 19 21 7.6 5.0 1.1/3.0 34.8 0.4/2.3 17.6 1.7/2.4 72.2 2.3 4.1 6.4 1.6 1.1 2.5 0.1 2.6 4.5 5.4 0.8
103. Eliška Brejchová SLO R 19 23 13.1 14.2 3.4/9.2 36.7 1.8/7.2 25.5 2.0/2.4 83.9 1.4 2.3 3.7 1.3 2.1 3.4 0.0 3.1 3.0 6.8 0.3
104. Lenka Šoukalová ZAB K 25 18 8.1 11.8 3.8/7.1 53.4 0.7/2.3 31.6 2.0/3.2 61.5 2.6 3.2 5.8 3.4 3.1 3.9 0.1 3.1 3.8 13.9 0.7
105. Anna Pavlicová OVA P 24 14 4.3 6.1 2.8/8.0 35.3 0.0/2.4 0.0 0.5/0.9 50.0 4.9 5.6 10.6 2.8 1.6 4.0 0.2 0.9 7.8 2.6 2.5
106. Klára Marečková HKR K/P 32 10 5.3 16.3 5.8/11.8 49.2 0.9/2.8 33.3 1.9/2.6 71.4 3.0 5.1 8.1 1.3 1.5 3.0 0.1 2.6 4.3 14.5 1.5
107. Markéta Löflerová CHO R/K 25 26 9.6 9.4 2.4/5.7 41.8 0.9/3.1 30.0 1.8/2.8 63.0 2.5 1.9 4.4 1.8 2.2 3.8 0.0 4.1 7.4 4.2 0.5
108. Natalie Marie Kucowski KPB 23 28 20.9 15.1 5.0/9.2 54.4 1.2/3.7 33.3 1.3/2.1 62.8 4.1 10.7 14.8 2.1 1.5 2.9 0.0 2.2 3.3 23.5 0.7

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. USK 18 18/0 100.0 29.9 27.7 26.3 24.0 74.4 34.0 38.9/64.0 60.7 5.1/18.3 28.1 14.7/19.6 74.9 19.2 30.4 49.7 29.3 21.3 14.5 18.4 15.0 3.7 157.3
2. ZAB 18 16/2 88.9 19.9 19.9 17.9 20.0 53.9 40.6 23.7/47.1 50.3 6.1/20.2 30.3 11.9/16.9 70.2 15.6 30.4 46.0 16.9 11.1 19.1 17.9 17.4 3.2 93.4
3. KPB 18 12/6 66.7 18.0 17.3 18.3 15.3 46.8 41.3 18.7/43.2 43.3 6.7/21.4 31.5 11.4/16.7 68.3 13.0 30.7 43.7 15.9 8.8 18.6 17.5 16.7 3.0 78.0
4. HKR 18 13/5 72.2 17.6 20.0 18.3 17.1 47.0 38.7 18.5/41.5 44.6 7.3/26.4 27.7 12.1/16.5 73.3 13.3 30.0 43.3 13.1 9.0 14.8 17.7 18.8 2.9 76.9
5. SLA 18 11/7 61.1 18.5 15.3 15.2 15.8 44.3 44.0 20.2/46.9 43.0 4.8/16.3 29.2 10.2/16.1 63.6 12.6 28.7 41.3 16.3 9.2 16.9 17.8 18.7 2.0 71.6
6. CHO 18 8/10 44.4 18.2 15.1 17.4 18.8 47.0 47.1 20.8/46.2 45.0 5.1/20.0 25.7 10.2/14.4 70.6 11.5 29.3 40.8 13.9 10.2 16.6 17.0 18.3 2.0 70.9
7. SLO 18 5/13 27.8 15.8 17.2 15.8 15.8 46.2 58.4 19.8/49.6 40.0 4.6/18.8 24.5 11.1/15.8 70.6 13.3 25.2 38.5 12.7 10.0 17.4 18.5 17.6 2.3 62.6
8. OVA 18 5/13 27.8 15.9 14.4 14.1 16.0 43.7 56.9 16.3/40.6 40.2 5.6/22.3 25.1 11.0/15.7 70.2 12.1 25.4 37.5 13.5 8.3 20.9 17.4 20.1 2.1 52.5
9. STR 18 1/17 5.6 14.6 12.9 12.7 13.9 40.9 67.4 16.3/42.3 38.5 4.0/17.1 23.4 9.6/14.7 64.9 11.9 27.0 38.9 9.7 8.2 26.7 17.7 19.8 1.5 39.2
10. TRU 18 1/17 5.6 14.7 14.9 14.0 13.5 43.4 69.4 13.1/36.5 35.9 6.3/25.0 25.0 12.1/17.4 69.5 10.5 26.4 36.9 10.5 9.2 21.8 18.5 17.2 1.6 47.1
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 ZAB TRU 25. 9. 2021 40 83 44 127 39 41 34 27 25 36/91 39.6 15/52 28.8 10/17 58.8 27 68 95 37 24 41 29 29 152
1 SLA USK 25. 9. 2021 40 38 85 123 47 34 27 36 26 38/86 44.2 7/43 16.3 26/37 70.3 28 63 91 30 28 45 34 34 134
1 KPB OVA 26. 9. 2021 40 68 52 120 16 31 23 31 35 32/83 38.6 10/49 20.4 26/50 52.0 33 67 100 35 20 28 46 46 140
1 CHO HKR 24. 9. 2021 0 66 69 135 3 24 46 29 36 0/0 nan 0/0 nan 0/0 nan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 STR SLO 24. 9. 2021 40 64 79 143 15 37 34 34 38 44/113 38.9 7/20 35.0 34/50 68.0 36 56 92 28 15 38 47 48 142
2 TRU SLO 3. 10. 2021 40 69 82 151 13 40 52 30 29 44/96 45.8 13/40 32.5 24/32 75.0 21 59 80 19 13 25 33 33 153
2 HKR STR 2. 10. 2021 40 68 38 106 30 29 38 24 15 31/92 33.7 8/34 23.5 20/27 74.1 24 66 90 12 13 37 28 28 97
2 KPB CHO 2. 10. 2021 40 70 54 124 16 40 36 21 27 32/87 36.8 15/45 33.3 15/29 51.7 23 67 90 37 19 30 35 35 143
2 USK OVA 2. 10. 2021 40 106 45 151 61 55 32 28 36 35/93 37.6 16/57 28.1 33/49 67.3 49 58 107 34 25 42 52 52 169
2 ZAB SLA 2. 10. 2021 40 79 57 136 22 28 34 30 44 34/83 41.0 12/37 32.4 32/46 69.6 27 51 78 27 19 40 44 44 134
3 SLA TRU 9. 10. 2021 40 79 55 134 24 34 32 31 37 36/77 46.8 10/39 25.6 32/42 76.2 25 50 75 32 21 39 37 37 147
3 OVA ZAB 10. 10. 2021 40 56 91 147 35 38 37 35 37 45/78 57.7 13/43 30.2 18/35 51.4 20 54 74 36 31 61 38 38 150
3 CHO USK 29. 9. 2021 40 66 111 177 45 46 46 34 51 56/101 55.4 16/39 41.0 17/22 77.3 20 51 71 21 27 40 36 36 179
3 STR KPB 8. 10. 2021 40 59 79 138 20 42 21 40 35 37/86 43.0 15/44 34.1 19/26 73.1 25 56 81 35 29 47 28 28 156
3 HKR SLO 5. 11. 2021 40 79 50 129 29 26 37 31 35 45/106 42.5 9/37 24.3 12/22 54.5 33 61 94 22 17 34 38 38 131
4 TRU HKR 17. 10. 2021 40 40 87 127 47 33 36 26 32 29/72 40.3 15/48 31.3 24/36 66.7 23 59 82 23 23 38 37 37 131
4 KPB SLO 16. 10. 2021 40 75 62 137 13 37 31 34 35 42/100 42.0 13/44 29.5 14/17 82.4 26 60 86 42 17 36 18 19 155
4 USK STR 16. 2. 2022 40 154 28 182 126 39 48 51 44 71/115 61.7 8/37 21.6 16/21 76.2 37 38 75 45 40 71 23 23 199
4 ZAB CHO 16. 10. 2021 40 74 52 126 22 22 22 41 41 44/101 43.6 7/38 18.4 17/28 60.7 30 65 95 29 22 37 33 33 141
4 SLA OVA 16. 10. 2021 40 83 59 142 24 40 26 30 46 40/80 50.0 11/34 32.4 29/41 70.7 17 49 66 34 20 32 40 41 159
5 OVA TRU 24. 10. 2021 40 80 79 159 1 46 32 31 50 43/84 51.2 16/50 32.0 25/40 62.5 23 60 83 36 18 30 44 45 179
5 CHO SLA 24. 10. 2021 40 51 55 106 4 34 21 21 30 29/75 38.7 8/44 18.2 24/36 66.7 31 56 87 22 30 42 38 38 113
5 STR ZAB 23. 10. 2021 40 58 91 149 33 42 45 35 27 50/94 53.2 9/36 25.0 22/31 71.0 22 52 74 32 25 44 36 36 161
5 SLO USK 24. 10. 2021 40 47 125 172 78 43 54 41 34 58/109 53.2 8/26 30.8 32/38 84.2 24 48 72 55 39 58 40 40 209
5 HKR KPB 15. 12. 2021 40 68 60 128 8 33 34 27 34 35/84 41.7 9/44 20.5 31/42 73.8 31 57 88 16 14 29 34 35 126
6 TRU KPB 26. 1. 2022 40 52 101 153 49 36 37 44 36 39/80 48.8 18/58 31.0 21/29 72.4 25 61 86 42 17 29 30 30 182
6 USK HKR 30. 10. 2021 40 98 66 164 32 39 41 46 38 49/115 42.6 12/41 29.3 30/45 66.7 39 59 98 44 25 42 45 45 186
6 SLO ZAB 28. 9. 2021 40 50 69 119 19 27 37 27 28 38/87 43.7 6/44 13.6 25/37 67.6 32 61 93 20 27 40 40 40 124
6 SLA STR 30. 10. 2021 40 85 56 141 29 36 38 28 39 41/101 40.6 12/34 35.3 23/33 69.7 33 51 84 38 27 51 41 42 152
6 OVA CHO 31. 10. 2021 40 52 75 127 23 34 27 28 38 30/68 44.1 14/55 25.5 25/31 80.6 24 55 79 34 18 38 37 37 137
7 CHO TRU 17. 11. 2021 40 89 58 147 31 30 40 38 39 42/84 50.0 13/51 25.5 24/33 72.7 28 51 79 25 24 44 42 42 148
7 STR OVA 5. 1. 2022 40 56 87 143 31 38 32 35 38 45/83 54.2 8/31 25.8 29/42 69.0 27 37 64 24 24 50 37 37 131
7 SLO SLA 17. 11. 2021 40 78 86 164 8 43 38 35 48 47/99 47.5 13/33 39.4 31/44 70.5 28 48 76 34 23 34 42 42 180
7 HKR ZAB 23. 2. 2022 40 76 78 154 2 33 34 47 40 35/82 42.7 16/52 30.8 36/53 67.9 37 56 93 19 15 31 43 43 156
7 KPB USK 17. 11. 2021 40 65 101 166 36 47 44 34 41 54/106 50.9 11/34 32.4 25/43 58.1 34 47 81 44 31 39 38 38 194
8 TRU USK 21. 11. 2021 40 42 126 168 84 37 34 46 51 66/104 63.5 7/33 21.2 15/27 55.6 21 45 66 37 39 60 30 30 181
8 ZAB KPB 20. 11. 2021 40 71 54 125 17 31 29 27 38 35/74 47.3 10/40 25.0 25/31 80.6 20 51 71 26 23 42 37 38 136
8 SLA HKR 20. 11. 2021 40 64 46 110 18 32 23 23 32 34/76 44.7 6/42 14.3 24/34 70.6 22 56 78 28 12 30 38 38 113
8 OVA SLO 21. 11. 2021 40 79 82 161 3 44 38 43 36 42/91 46.2 13/48 27.1 38/53 71.7 32 58 90 36 27 39 47 48 181
8 CHO STR 19. 11. 2021 40 68 44 112 24 30 18 33 31 42/94 44.7 5/31 16.1 13/25 52.0 23 58 81 28 27 53 33 33 109
9 STR TRU 26. 11. 2021 40 71 86 157 15 42 33 39 43 43/89 48.3 14/55 25.5 29/46 63.0 41 54 95 24 12 26 41 41 162
9 SLO CHO 13. 2. 2022 40 53 62 115 9 30 38 24 23 38/98 38.8 4/28 14.3 27/34 79.4 23 57 80 23 26 37 36 36 98
9 HKR OVA 27. 11. 2021 40 95 49 144 46 30 46 36 32 38/87 43.7 14/50 28.0 26/32 81.3 27 63 90 25 11 29 37 37 153
9 KPB SLA 28. 11. 2021 40 74 57 131 17 31 18 44 38 38/79 48.1 12/45 26.7 19/37 51.4 28 53 81 38 19 33 35 35 150
9 ZAB USK 27. 11. 2021 40 69 91 160 22 39 43 37 41 55/111 49.5 8/28 28.6 26/39 66.7 36 45 81 41 17 36 37 37 183
10 TRU ZAB 10. 2. 2022 40 54 117 171 63 46 39 49 37 58/111 52.3 13/37 35.1 16/23 69.6 26 53 79 36 24 37 28 28 198
10 USK SLA 4. 12. 2021 40 113 33 146 80 34 40 42 30 52/112 46.4 8/32 25.0 18/29 62.1 29 60 89 42 30 41 32 32 177
10 OVA KPB 7. 12. 2021 40 58 90 148 32 45 45 26 32 40/88 45.5 11/39 28.2 35/48 72.9 25 55 80 31 21 35 44 44 159
10 HKR CHO 3. 12. 2021 40 72 65 137 7 34 42 28 33 35/76 46.1 10/55 18.2 37/40 92.5 29 59 88 12 13 28 42 42 135
10 SLO STR 22. 12. 2021 40 70 66 136 4 38 38 32 28 40/90 44.4 9/39 23.1 29/40 72.5 27 57 84 28 22 40 45 45 147
11 SLO TRU 12. 12. 2021 40 77 57 134 20 32 28 43 31 34/88 38.6 10/47 21.3 36/48 75.0 31 63 94 27 19 29 43 43 150
11 STR HKR 10. 12. 2021 40 54 95 149 41 39 29 40 41 37/88 42.0 14/40 35.0 33/45 73.3 26 55 81 27 18 44 45 45 148
11 CHO KPB 10. 12. 2021 40 66 68 134 2 32 24 46 32 38/99 38.4 11/44 25.0 25/33 75.8 25 72 97 19 12 26 30 30 138
11 OVA USK 12. 12. 2021 40 36 118 154 82 38 40 50 26 51/113 45.1 9/36 25.0 25/35 71.4 36 56 92 34 30 47 38 38 176
11 SLA ZAB 13. 2. 2022 40 50 65 115 15 36 22 31 26 33/88 37.5 7/28 25.0 28/38 73.7 26 54 80 21 13 35 41 41 111
12 TRU SLA 19. 12. 2021 40 36 66 102 30 25 31 29 17 27/82 32.9 13/52 25.0 9/22 40.9 21 79 100 23 26 45 30 30 103
12 ZAB OVA 4. 2. 2022 40 85 52 137 33 25 30 43 39 41/93 44.1 14/44 31.8 13/18 72.2 31 52 83 35 22 37 28 28 157
12 USK CHO 18. 12. 2021 40 105 68 173 37 54 49 33 37 50/100 50.0 12/50 24.0 37/45 82.2 36 53 89 41 28 43 39 39 193
12 KPB STR 18. 12. 2021 40 81 42 123 39 26 24 39 34 43/93 46.2 7/45 15.6 16/24 66.7 28 60 88 29 19 39 25 25 129
12 SLO HKR 19. 12. 2021 40 49 95 144 46 36 36 34 38 52/116 44.8 8/36 22.2 16/34 47.1 35 66 101 36 24 33 36 36 169
13 HKR TRU 7. 10. 2021 40 90 46 136 44 37 45 31 23 47/100 47.0 8/40 20.0 18/29 62.1 33 56 89 26 26 45 35 35 143
13 SLO KPB 9. 1. 2022 40 53 89 142 36 35 36 33 38 34/89 38.2 14/43 32.6 32/47 68.1 26 65 91 33 21 36 42 42 163
13 STR USK 7. 1. 2022 40 45 126 171 81 52 39 33 47 63/122 51.6 10/31 32.3 15/21 71.4 28 53 81 37 28 51 28 28 185
13 CHO ZAB 7. 1. 2022 40 57 86 143 29 36 33 42 32 44/95 46.3 12/58 20.7 19/30 63.3 35 68 103 22 22 34 36 36 151
13 OVA SLA 9. 1. 2022 40 56 67 123 11 33 30 30 30 38/80 47.5 10/37 27.0 17/24 70.8 22 49 71 31 17 34 31 31 140
14 TRU OVA 1. 3. 2022 40 63 85 148 22 34 41 44 29 40/86 46.5 14/53 26.4 26/34 76.5 19 65 84 28 22 38 40 40 157
14 SLA CHO 16. 2. 2022 40 74 59 133 15 37 29 21 46 37/87 42.5 16/43 37.2 11/21 52.4 18 62 80 27 16 28 29 29 146
14 ZAB STR 6. 2. 2022 40 109 45 154 64 43 37 39 35 44/80 55.0 12/42 28.6 30/36 83.3 21 46 67 32 35 60 36 36 156
14 USK SLO 11. 2. 2022 40 113 64 177 49 40 44 42 51 69/121 57.0 7/32 21.9 18/23 78.3 34 42 76 48 25 37 25 25 210
14 KPB HKR 19. 1. 2022 40 77 81 158 4 41 40 41 36 39/81 48.1 17/51 33.3 29/46 63.0 22 60 82 38 10 25 41 41 173
15 KPB TRU 23. 1. 2022 40 85 49 134 36 41 35 32 26 36/84 42.9 12/57 21.1 26/34 76.5 38 55 93 38 19 39 33 33 148
15 HKR USK 22. 1. 2022 40 65 95 160 30 32 53 43 32 48/102 47.1 11/36 30.6 31/40 77.5 21 63 84 31 19 43 38 38 169
15 ZAB SLO 9. 2. 2022 40 94 77 171 17 37 48 41 45 57/113 50.4 14/34 41.2 15/24 62.5 30 50 80 45 26 33 30 30 208
15 STR SLA 23. 2. 2022 40 59 67 126 8 46 29 22 29 43/95 45.3 6/28 21.4 22/32 68.8 21 55 76 29 18 43 47 47 126
15 CHO OVA 26. 2. 2022 40 79 67 146 12 42 53 27 24 41/86 47.7 13/44 29.5 25/31 80.6 30 48 78 30 12 26 39 39 159
16 TRU CHO 23. 2. 2022 40 64 81 145 17 35 33 37 40 44/83 53.0 13/42 31.0 18/20 90.0 14 54 68 34 23 37 27 27 168
16 OVA STR 3. 3. 2022 40 65 49 114 16 35 29 20 30 28/87 32.2 8/34 23.5 34/53 64.2 28 65 93 23 15 30 44 44 113
16 SLA SLO 31. 1. 2022 40 89 53 142 36 30 29 46 37 43/104 41.3 10/36 27.8 26/36 72.2 31 62 93 41 20 29 37 37 171
16 ZAB HKR 2. 3. 2022 40 76 63 139 13 29 46 29 35 35/81 43.2 18/51 35.3 15/19 78.9 29 50 79 22 11 30 28 28 146
16 USK KPB 2. 3. 2022 40 109 41 150 68 43 42 31 34 54/98 55.1 7/41 17.1 21/25 84.0 32 47 79 36 36 51 33 33 173
17 USK TRU 26. 2. 2022 40 139 54 193 85 57 42 45 49 74/115 64.3 11/36 30.6 12/15 80.0 23 44 67 58 37 57 18 18 235
17 KPB ZAB 19. 2. 2022 40 66 72 138 6 38 44 23 33 33/100 33.0 16/45 35.6 24/38 63.2 36 68 104 29 12 29 36 36 160
17 HKR SLA 19. 2. 2022 40 48 47 95 1 21 32 21 21 28/89 31.5 7/44 15.9 18/30 60.0 29 71 100 28 17 26 36 37 110
17 SLO OVA 20. 2. 2022 40 70 71 141 1 36 48 29 28 37/95 38.9 13/39 33.3 28/44 63.6 29 61 90 25 19 27 38 39 152
17 STR CHO 18. 2. 2022 40 49 91 140 42 32 37 37 34 52/98 53.1 5/31 16.1 21/30 70.0 25 52 77 23 20 36 33 33 148
18 TRU STR 5. 3. 2022 40 50 58 108 8 35 28 29 16 26/85 30.6 11/45 24.4 23/32 71.9 23 67 90 15 13 35 38 38 90
18 CHO SLO 3. 3. 2022 40 77 58 135 19 36 24 43 32 47/101 46.5 9/39 23.1 14/22 63.6 22 64 86 32 13 27 32 33 149
18 OVA HKR 6. 3. 2022 40 44 66 110 22 30 32 29 19 27/71 38.0 13/54 24.1 17/23 73.9 22 66 88 25 24 40 27 27 122
18 SLA KPB 5. 3. 2022 40 54 73 127 19 43 40 28 16 41/93 44.1 9/40 22.5 18/25 72.0 24 62 86 36 15 32 30 30 151
18 USK ZAB 5. 3. 2022 40 95 45 140 50 33 41 31 35 51/97 52.6 9/36 25.0 11/15 73.3 28 44 72 27 23 41 27 27 149
1 USK OVA 11. 3. 2022 40 119 56 175 63 34 53 45 43 51/93 54.8 16/43 37.2 25/32 78.1 23 48 71 51 28 53 36 36 198
1 ZAB SLO 9. 3. 2022 40 77 56 133 21 44 27 37 25 42/94 44.7 12/44 27.3 13/21 61.9 24 59 83 35 11 27 31 31 147
1 HKR CHO 9. 3. 2022 40 70 85 155 15 46 36 41 32 40/81 49.4 19/53 35.8 18/28 64.3 25 54 79 29 32 38 30 31 176
1 KPB SLA 9. 3. 2022 40 58 64 122 6 36 30 24 32 27/79 34.2 17/45 37.8 17/23 73.9 17 64 81 30 11 28 29 29 136
2 OVA USK 25. 3. 2022 40 40 121 161 81 41 36 36 48 57/96 59.4 10/39 25.6 17/21 81.0 20 48 68 44 27 45 30 30 185
2 SLO ZAB 13. 3. 2022 40 78 83 161 5 51 31 39 40 50/93 53.8 9/27 33.3 34/43 79.1 20 45 65 29 29 44 38 38 177
2 CHO HKR 12. 3. 2022 40 68 75 143 7 38 19 40 46 43/97 44.3 10/43 23.3 27/35 77.1 21 70 91 30 16 28 41 41 160
2 SLA KPB 12. 3. 2022 40 54 66 120 12 24 35 41 20 34/82 41.5 10/41 24.4 22/31 71.0 24 59 83 31 13 28 36 36 133
3 USK OVA 22. 3. 2022 40 110 45 155 65 48 35 32 40 56/100 56.0 8/44 18.2 19/25 76.0 28 53 81 43 26 38 22 22 186
3 ZAB SLO 16. 3. 2022 40 102 53 155 49 36 44 29 46 60/103 58.3 5/25 20.0 20/32 62.5 19 52 71 33 21 30 28 28 181
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0

      Body

      1.
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      KP Brno
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha

      Asistence

      1.
      ZVVZ USK Praha
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha

      Užitečnost

      1.
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      ZVVZ USK Praha
      4
      ZVVZ USK Praha

      Bloky

      1.
      ZVVZ USK Praha
      3
      Sokol H. Králové
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      Žabiny Brno

      Cena RENOMIA

      1.
      Slovanka
      2
      Levhartice Chomutov
      3
      Levhartice Chomutov

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      2
      ZVVZ USK Praha
      3
      SBŠ Ostrava
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      ZVVZ USK Praha

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      BLK Slavia Praha
      2
      Žabiny Brno
      4
      BLK Slavia Praha
      5
      BLK Slavia Praha

      Proměněné trestné hody

      1.
      KARA Trutnov
      2
      KP Brno
      3
      Sokol H. Králové
      4
      ZVVZ USK Praha
      5
      KARA Trutnov
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 39 KPB - USK (50 : 92)
      2. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 37 USK - TRU (139 : 54)
      3. Eva Kopecká KP Brno 33 KPB - HKR (71 : 80)
      4. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 31 HKR - USK (65 : 95)
      5. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 31 USK - CHO (105 : 68)
      6. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 30 ZAB - USK (69 : 91)
      7. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 29 OVA - SLO (86 : 73)
      8. Dominika Pohunková Slovanka 29 TRU - SLO (69 : 82)
      9. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 29 TRU - OVA (63 : 85)
      10. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 29 SLO - USK (47 : 125)
      11. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 28 USK - STR (154 : 28)
      12. María Conde ZVVZ USK Praha 28 USK - SLO (113 : 64)
      13. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 28 SLO - CHO (65 : 68)
      14. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 27 STR - USK (45 : 126)
      15. Anna Rylichová KARA Trutnov 27 STR - TRU (71 : 86)
      16. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 27 STR - OVA (56 : 87)
      17. Kateřina Zohnová KP Brno 27 SLO - KPB (53 : 89)
      18. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 26 HKR - ZAB (61 : 76)
      19. Eliška Hálová Slovanka 26 OVA - SLO (79 : 82)
      20. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 26 HKR - KPB (68 : 60)
      21. Kateřina Zeithammerová Slovanka 26 SLO - OVA (76 : 66)
      22. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 26 USK - ZAB (78 : 44)
      23. Kateřina Zeithammerová Slovanka 26 SLO - CHO (65 : 68)
      24. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 26 SLA - SLO (89 : 53)
      25. Anna Rosecká BK Strakonice 26 STR - TRU (71 : 86)
      26. Kateřina Zeithammerová Slovanka 26 SLO - ZAB (78 : 83)
      27. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 25 HKR - KPB (85 : 66)
      28. Anna Rylichová KARA Trutnov 25 TRU - SLO (69 : 82)
      29. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 25 OVA - USK (36 : 118)
      30. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 25 SLA - KPB (73 : 80)
      31. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 25 KPB - HKR (77 : 81)
      32. María Conde ZVVZ USK Praha 24 USK - KPB (107 : 46)
      33. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 24 USK - STR (154 : 28)
      34. Ludmila Dudáčková KP Brno 24 SLA - KPB (54 : 66)
      35. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 24 USK - ZAB (74 : 51)
      36. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 24 TRU - CHO (64 : 81)
      37. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 24 SLO - SLA (78 : 86)
      38. Ludmila Dudáčková KP Brno 24 TRU - KPB (52 : 101)
      39. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 24 USK - OVA (119 : 56)
      40. Kateřina Zeithammerová Slovanka 24 OVA - SLO (79 : 82)
      41. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 24 USK - OVA (110 : 45)
      42. Anna Rosecká BK Strakonice 24 TRU - STR (50 : 58)
      43. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 24 USK - KPB (120 : 55)
      44. Kateřina Zeithammerová Slovanka 24 SLO - SLA (78 : 86)
      45. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 23 USK - KPB (120 : 55)
      46. María Conde ZVVZ USK Praha 23 USK - ZAB (95 : 45)
      47. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 23 USK - ZAB (78 : 44)
      48. Luisa Vydrová BK Strakonice 23 SLO - STR (70 : 66)
      49. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 23 USK - KPB (109 : 41)
      50. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 23 USK - CHO (105 : 68)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Natalie Marie Kucowski KP Brno 21 SLO - KPB (53 : 89)
      2. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 20 STR - TRU (71 : 86)
      3. Natalie Marie Kucowski KP Brno 19 KPB - SLA (65 : 48)
      4. Simona Fišerová Sokol H. Králové 18 CHO - HKR (68 : 75)
      5. Natalie Marie Kucowski KP Brno 18 CHO - KPB (66 : 68)
      6. Natalie Marie Kucowski KP Brno 18 KPB - SLO (75 : 62)
      7. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 18 OVA - USK (36 : 118)
      8. Natalie Marie Kucowski KP Brno 18 KPB - HKR (71 : 80)
      9. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 17 OVA - TRU (80 : 79)
      10. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 17 USK - KPB (120 : 55)
      11. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 17 TRU - SLA (36 : 66)
      12. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 16 USK - ZAB (78 : 44)
      13. Simona Fišerová Sokol H. Králové 16 HKR - CHO (72 : 65)
      14. Eliška Hálová Slovanka 16 OVA - SLO (79 : 82)
      15. Natalie Marie Kucowski KP Brno 16 HKR - KPB (68 : 60)
      16. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 15 TRU - ZAB (54 : 117)
      17. Natalie Marie Kucowski KP Brno 15 KPB - STR (81 : 42)
      18. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 15 SLA - ZAB (50 : 65)
      19. Rebecca Akl KP Brno 15 KPB - CHO (70 : 54)
      20. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 15 KPB - ZAB (66 : 72)
      21. Anna Jurčenková Žabiny Brno 15 USK - ZAB (95 : 45)
      22. Natalie Marie Kucowski KP Brno 15 TRU - KPB (52 : 101)
      23. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 15 SLO - CHO (65 : 68)
      24. Anna Jurčenková Žabiny Brno 14 ZAB - HKR (76 : 55)
      25. Simona Fišerová Sokol H. Králové 14 HKR - SLA (48 : 47)
      26. Natalie Marie Kucowski KP Brno 14 STR - KPB (59 : 79)
      27. Tereza Králová KARA Trutnov 14 TRU - OVA (63 : 85)
      28. Alena Jeništová BK Strakonice 14 TRU - STR (55 : 60)
      29. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 14 TRU - HKR (40 : 87)
      30. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 14 USK - HKR (98 : 66)
      31. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 13 SLA - USK (38 : 85)
      32. Natalie Marie Kucowski KP Brno 13 SLA - KPB (73 : 80)
      33. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (106 : 45)
      34. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 13 HKR - SLA (48 : 47)
      35. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 13 USK - TRU (139 : 54)
      36. Luisa Vydrová BK Strakonice 13 STR - SLO (64 : 79)
      37. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 13 OVA - USK (40 : 121)
      38. Anna Jurčenková Žabiny Brno 13 CHO - ZAB (57 : 86)
      39. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 13 USK - OVA (106 : 45)
      40. Luisa Vydrová BK Strakonice 13 SLO - STR (70 : 66)
      41. Natálie Horsáková BK Strakonice 13 TRU - STR (50 : 58)
      42. Natálie Horsáková BK Strakonice 13 KPB - STR (81 : 42)
      43. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 13 ZAB - USK (47 : 82)
      44. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 13 CHO - SLA (56 : 80)
      45. Bria Holmes Žabiny Brno 13 HKR - ZAB (76 : 78)
      46. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 13 KPB - USK (50 : 92)
      47. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 13 OVA - CHO (52 : 75)
      48. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 13 USK - CHO (105 : 68)
      49. Ludmila Dudáčková KP Brno 12 KPB - TRU (85 : 49)
      50. Lucia Hadačová KP Brno 12 KPB - TRU (85 : 49)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 13 USK - TRU (139 : 54)
      2. María Conde ZVVZ USK Praha 12 USK - TRU (139 : 54)
      3. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 11 USK - CHO (105 : 68)
      4. María Conde ZVVZ USK Praha 11 USK - KPB (107 : 46)
      5. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 10 USK - ZAB (78 : 44)
      6. Kateřina Zeithammerová Slovanka 10 KPB - SLO (75 : 62)
      7. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 10 OVA - SLO (86 : 73)
      8. María Conde ZVVZ USK Praha 10 USK - OVA (110 : 45)
      9. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 10 USK - SLO (113 : 64)
      10. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 10 SLO - USK (47 : 125)
      11. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 10 CHO - HKR (77 : 72)
      12. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 10 USK - OVA (110 : 45)
      13. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 10 OVA - USK (40 : 121)
      14. Rebecca Akl KP Brno 9 TRU - KPB (52 : 101)
      15. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 9 CHO - STR (68 : 44)
      16. Kateřina Zeithammerová Slovanka 9 OVA - SLO (86 : 73)
      17. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 9 TRU - CHO (64 : 81)
      18. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 9 USK - OVA (119 : 56)
      19. Tereza Motyčáková SBŠ Ostrava 9 OVA - SLO (86 : 73)
      20. Kateřina Zeithammerová Slovanka 8 ZAB - SLO (94 : 77)
      21. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 8 USK - HKR (98 : 66)
      22. María Conde ZVVZ USK Praha 8 ZAB - USK (69 : 91)
      23. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 8 CHO - SLA (56 : 80)
      24. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 8 USK - CHO (105 : 68)
      25. Petra Záplatová Žabiny Brno 8 ZAB - SLO (94 : 77)
      26. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 8 USK - KPB (120 : 55)
      27. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 8 ZAB - USK (47 : 82)
      28. María Conde ZVVZ USK Praha 8 USK - KPB (109 : 41)
      29. Kateřina Zeithammerová Slovanka 8 STR - SLO (64 : 79)
      30. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 SLA - CHO (66 : 64)
      31. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 8 KPB - CHO (70 : 54)
      32. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 8 CHO - OVA (79 : 67)
      33. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 7 CHO - SLO (77 : 58)
      34. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 7 HKR - CHO (70 : 85)
      35. Simona Sklenářová ZVVZ USK Praha 7 SLO - USK (47 : 125)
      36. Kateřina Galíčková Žabiny Brno 7 STR - ZAB (58 : 91)
      37. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - USK (66 : 111)
      38. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 7 USK - STR (154 : 28)
      39. María Conde ZVVZ USK Praha 7 STR - USK (45 : 126)
      40. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 KPB - SLA (74 : 57)
      41. Eliška Hamzová Žabiny Brno 7 ZAB - TRU (83 : 44)
      42. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 OVA - CHO (52 : 75)
      43. Kateřina Zeithammerová Slovanka 7 ZAB - SLO (77 : 56)
      44. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 7 STR - SLA (59 : 67)
      45. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 SLA - CHO (74 : 59)
      46. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 7 USK - STR (154 : 28)
      47. María Conde ZVVZ USK Praha 7 KPB - USK (65 : 101)
      48. Tereza Vyoralová ZVVZ USK Praha 7 USK - CHO (105 : 68)
      49. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 7 CHO - ZAB (57 : 86)
      50. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 7 SLO - HKR (49 : 95)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 51 USK - TRU (139 : 54)
      2. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 44 KPB - USK (50 : 92)
      3. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 44 OVA - USK (36 : 118)
      4. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 44 STR - USK (45 : 126)
      5. Eliška Hálová Slovanka 43 OVA - SLO (79 : 82)
      6. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 42 USK - OVA (110 : 45)
      7. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 42 USK - ZAB (78 : 44)
      8. Natalie Marie Kucowski KP Brno 41 SLO - KPB (53 : 89)
      9. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 40 USK - STR (154 : 28)
      10. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 40 USK - CHO (105 : 68)
      11. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 39 USK - TRU (139 : 54)
      12. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 38 USK - KPB (120 : 55)
      13. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 38 HKR - USK (65 : 95)
      14. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 37 USK - CHO (105 : 68)
      15. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 37 TRU - CHO (64 : 81)
      16. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 37 USK - STR (154 : 28)
      17. Anna Jurčenková Žabiny Brno 37 TRU - ZAB (54 : 117)
      18. Luisa Vydrová BK Strakonice 37 SLO - STR (70 : 66)
      19. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 36 SLO - USK (47 : 125)
      20. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 36 ZAB - USK (47 : 82)
      21. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 36 SLA - SLO (89 : 53)
      22. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 35 OVA - USK (40 : 121)
      23. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 35 ZAB - USK (69 : 91)
      24. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 35 ZAB - USK (69 : 91)
      25. Natalie Marie Kucowski KP Brno 35 KPB - STR (81 : 42)
      26. Anna Rylichová KARA Trutnov 35 STR - TRU (71 : 86)
      27. María Conde ZVVZ USK Praha 35 USK - KPB (107 : 46)
      28. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 35 CHO - SLO (77 : 58)
      29. María Conde ZVVZ USK Praha 34 USK - TRU (139 : 54)
      30. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 34 OVA - USK (36 : 118)
      31. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 34 STR - OVA (56 : 87)
      32. Simona Fišerová Sokol H. Králové 33 CHO - HKR (68 : 75)
      33. Natalie Marie Kucowski KP Brno 33 TRU - KPB (52 : 101)
      34. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 33 TRU - OVA (63 : 85)
      35. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 33 OVA - USK (36 : 118)
      36. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 32 STR - TRU (71 : 86)
      37. María Conde ZVVZ USK Praha 32 USK - SLO (113 : 64)
      38. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 32 USK - HKR (98 : 66)
      39. Bria Holmes Žabiny Brno 32 HKR - ZAB (76 : 78)
      40. María Conde ZVVZ USK Praha 32 STR - USK (45 : 126)
      41. Ludmila Dudáčková KP Brno 32 TRU - KPB (52 : 101)
      42. María Conde ZVVZ USK Praha 31 USK - SLA (113 : 33)
      43. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 31 TRU - HKR (40 : 87)
      44. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 31 USK - ZAB (78 : 44)
      45. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 31 SLA - KPB (73 : 80)
      46. María Conde ZVVZ USK Praha 31 KPB - USK (65 : 101)
      47. Alena Hanušová ZVVZ USK Praha 31 USK - SLO (113 : 64)
      48. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 31 CHO - TRU (89 : 58)
      49. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 30 SLO - USK (47 : 125)
      50. Kateřina Zeithammerová Slovanka 30 SLO - CHO (65 : 68)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 5 OVA - USK (36 : 118)
      2. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 4 TRU - USK (42 : 126)
      3. Martina Pokorná Sokol H. Králové 4 ZAB - HKR (76 : 63)
      4. Anna Jurčenková Žabiny Brno 4 ZAB - SLA (79 : 57)
      5. Simona Fišerová Sokol H. Králové 4 SLO - HKR (49 : 95)
      6. Natalie Marie Kucowski KP Brno 4 SLO - KPB (53 : 89)
      7. Anna Jurčenková Žabiny Brno 3 ZAB - TRU (83 : 44)
      8. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 3 STR - USK (45 : 126)
      9. Barbora Bušková Slovanka 3 SLO - STR (70 : 66)
      10. Lucia Hadačová KP Brno 3 KPB - ZAB (66 : 72)
      11. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 3 ZAB - CHO (74 : 52)
      12. Natalie Marie Kucowski KP Brno 3 SLA - KPB (54 : 73)
      13. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 3 OVA - SLO (86 : 73)
      14. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 3 KPB - USK (50 : 92)
      15. Natalie Marie Kucowski KP Brno 3 KPB - ZAB (66 : 72)
      16. Natalie Marie Kucowski KP Brno 3 ZAB - KPB (71 : 54)
      17. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 3 TRU - CHO (64 : 81)
      18. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 HKR - STR (68 : 38)
      19. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 3 CHO - KPB (66 : 68)
      20. Stella Tarkovičová SBŠ Ostrava 3 OVA - SLA (56 : 67)
      21. Martina Pokorná Sokol H. Králové 3 ZAB - HKR (84 : 57)
      22. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 3 ZAB - HKR (76 : 55)
      23. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 3 OVA - SLA (56 : 67)
      24. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 3 USK - OVA (106 : 45)
      25. Natálie Koucká Slovanka 3 OVA - SLO (86 : 73)
      26. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 3 USK - OVA (106 : 45)
      27. Anastasiia Kovtun Levhartice Chomutov 3 CHO - SLA (56 : 80)
      28. Gabriela Mervínská Slovanka 2 SLO - STR (70 : 66)
      29. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 2 OVA - SLO (79 : 82)
      30. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 2 USK - SLA (113 : 33)
      31. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 2 HKR - STR (68 : 38)
      32. Lucia Hadačová KP Brno 2 KPB - SLA (74 : 57)
      33. Barbora Bušková Slovanka 2 SLO - TRU (77 : 57)
      34. Natalie Marie Kucowski KP Brno 2 OVA - KPB (58 : 90)
      35. Natálie Koucká Slovanka 2 SLO - TRU (77 : 57)
      36. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 2 CHO - USK (66 : 111)
      37. Natalie Marie Kucowski KP Brno 2 HKR - KPB (68 : 60)
      38. Eva Kopecká KP Brno 2 ZAB - KPB (71 : 54)
      39. Kateřina Bartoňová Levhartice Chomutov 2 CHO - STR (68 : 44)
      40. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 2 ZAB - USK (69 : 91)
      41. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 HKR - TRU (90 : 46)
      42. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 2 HKR - TRU (90 : 46)
      43. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 STR - HKR (54 : 95)
      44. Natalie Marie Kucowski KP Brno 2 KPB - STR (81 : 42)
      45. Simona Fišerová Sokol H. Králové 2 HKR - OVA (95 : 49)
      46. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 2 ZAB - USK (69 : 91)
      47. Anna Rylichová KARA Trutnov 2 CHO - TRU (89 : 58)
      48. Anna Kubíčková SBŠ Ostrava 2 OVA - USK (36 : 118)
      49. Kateřina Káňová SBŠ Ostrava 2 OVA - SLO (79 : 82)
      50. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 2 ZAB - SLA (79 : 57)
      # Hráč Klub Cena RENOMIA Zápas
      1. Tea Samouk Slovanka 80 SLO - CHO (53 : 62)
      2. Natálie Lukačková BLK Slavia Praha 40 SLA - HKR (64 : 46)
      3. Tereza Rosůlková KP Brno 40 HKR - KPB (85 : 66)
      4. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 40 ZAB - TRU (83 : 44)
      5. Tereza Rosůlková KP Brno 40 KPB - SLO (75 : 62)
      6. Štěpánka Traubová Levhartice Chomutov 40 CHO - TRU (89 : 58)
      7. Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov 40 CHO - STR (68 : 44)
      8. Anežka Kopecká Žabiny Brno 40 ZAB - HKR (84 : 57)
      9. Anna Jurčenková Žabiny Brno 32.9 ZAB - HKR (76 : 55)
      10. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 32.4 TRU - SLA (36 : 66)
      11. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 30.9 USK - KPB (120 : 55)
      12. Anna Pavlicová SBŠ Ostrava 30 OVA - HKR (44 : 66)
      13. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 28.6 KPB - ZAB (66 : 72)
      14. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 27.3 TRU - ZAB (54 : 117)
      15. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 27.3 SLA - ZAB (50 : 65)
      16. Naďa Salačová Levhartice Chomutov 26.7 CHO - KPB (66 : 68)
      17. Karolína Fadrhonsová KP Brno 26.7 KPB - ZAB (66 : 72)
      18. Johana Staňková Levhartice Chomutov 26.7 CHO - SLA (51 : 55)
      19. Natalie Marie Kucowski KP Brno 26.7 KPB - SLO (75 : 62)
      20. Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov 26.7 CHO - SLO (77 : 58)
      21. Tereza Pogányová KARA Trutnov 26.7 TRU - STR (60 : 57)
      22. Klára Stloukalová BLK Slavia Praha 26.7 SLA - HKR (64 : 46)
      23. Anna Jurčenková Žabiny Brno 26 CHO - ZAB (57 : 86)
      24. Anna Jurčenková Žabiny Brno 25.9 TRU - ZAB (54 : 117)
      25. Gabriela Mervínská Slovanka 25 TRU - SLO (69 : 82)
      26. Anna Jurčenková Žabiny Brno 25 HKR - ZAB (61 : 76)
      27. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 24.8 USK - OVA (106 : 45)
      28. Natalie Marie Kucowski KP Brno 24.7 SLO - KPB (53 : 89)
      29. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 24.4 OVA - HKR (44 : 66)
      30. Alena Jeništová BK Strakonice 24.3 TRU - STR (55 : 60)
      31. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 24.2 STR - TRU (71 : 86)
      32. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 24 ZAB - OVA (85 : 52)
      33. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 24 OVA - USK (36 : 118)
      34. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 23.6 CHO - SLA (56 : 80)
      35. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 23.6 KPB - USK (50 : 92)
      36. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 23.6 USK - TRU (139 : 54)
      37. Anna Jurčenková Žabiny Brno 23.5 ZAB - SLO (94 : 77)
      38. Adéla Smutná SBŠ Ostrava 23.5 OVA - SLO (86 : 73)
      39. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 22.6 OVA - USK (40 : 121)
      40. Natalie Marie Kucowski KP Brno 22.4 KPB - SLA (65 : 48)
      41. Rebecca Akl KP Brno 22.2 KPB - CHO (70 : 54)
      42. Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 22.2 HKR - TRU (90 : 46)
      43. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 22 HKR - TRU (90 : 46)
      44. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 22 SLA - HKR (64 : 46)
      45. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 22 STR - USK (45 : 126)
      46. Alžběta Levínská Sokol H. Králové 21.8 HKR - STR (68 : 38)
      47. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 21.8 CHO - ZAB (57 : 86)
      48. Natalie Marie Kucowski KP Brno 21.8 KPB - TRU (85 : 49)
      49. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 21.8 ZAB - USK (69 : 91)
      50. Madison Caroline Wolf KARA Trutnov 21.5 TRU - HKR (40 : 87)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 18 KPB - USK (50 : 92)
      2. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 17 USK - TRU (139 : 54)
      3. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 13 STR - USK (45 : 126)
      4. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 13 OVA - SLO (86 : 73)
      5. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 12 HKR - USK (65 : 95)
      6. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 12 USK - KPB (120 : 55)
      7. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - CHO (105 : 68)
      8. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 ZAB - USK (69 : 91)
      9. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 SLO - USK (47 : 125)
      10. Soňa Svetlíková SBŠ Ostrava 11 STR - OVA (56 : 87)
      11. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - STR (154 : 28)
      12. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 11 USK - OVA (110 : 45)
      13. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 11 USK - KPB (109 : 41)
      14. María Conde ZVVZ USK Praha 10 USK - ZAB (95 : 45)
      15. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 10 USK - HKR (98 : 66)
      16. Eliška Hálová Slovanka 10 OVA - SLO (79 : 82)
      17. Petra Bakajsová BLK Slavia Praha 10 CHO - SLA (56 : 80)
      18. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 10 ZAB - SLO (94 : 77)
      19. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 10 USK - ZAB (74 : 51)
      20. Alyssa Marie Thomas ZVVZ USK Praha 10 USK - CHO (105 : 68)
      21. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 10 CHO - TRU (89 : 58)
      22. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 10 USK - ZAB (78 : 44)
      23. María Conde ZVVZ USK Praha 10 CHO - USK (66 : 111)
      24. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 10 USK - KPB (120 : 55)
      25. Kateřina Zeithammerová Slovanka 9 SLO - ZAB (78 : 83)
      26. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 9 USK - STR (154 : 28)
      27. Klára Křivánková BLK Slavia Praha 9 SLA - TRU (79 : 55)
      28. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 OVA - USK (40 : 121)
      29. María Conde ZVVZ USK Praha 9 USK - STR (154 : 28)
      30. María Conde ZVVZ USK Praha 9 TRU - USK (42 : 126)
      31. María Conde ZVVZ USK Praha 9 USK - SLO (113 : 64)
      32. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 9 USK - SLO (113 : 64)
      33. María Conde ZVVZ USK Praha 9 USK - TRU (139 : 54)
      34. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 USK - ZAB (78 : 44)
      35. Anna Rosecká BK Strakonice 9 STR - TRU (71 : 86)
      36. Monika Grigalauskyté Žabiny Brno 9 TRU - ZAB (54 : 117)
      37. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 9 USK - TRU (139 : 54)
      38. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 9 OVA - USK (36 : 118)
      39. Jordan Reynolds Levhartice Chomutov 9 TRU - CHO (64 : 81)
      40. Natalie Marie Kucowski KP Brno 9 STR - KPB (59 : 79)
      41. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 TRU - USK (42 : 126)
      42. Dragana Stanković ZVVZ USK Praha 9 CHO - USK (66 : 111)
      43. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 USK - OVA (110 : 45)
      44. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 9 USK - OVA (110 : 45)
      45. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 8 SLO - USK (47 : 125)
      46. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 8 TRU - OVA (63 : 85)
      47. Natálie Stoupalová Žabiny Brno 8 STR - ZAB (58 : 91)
      48. María Conde ZVVZ USK Praha 8 USK - KPB (109 : 41)
      49. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 8 USK - OVA (119 : 56)
      50. Tereza Vorlová Levhartice Chomutov 8 CHO - STR (68 : 44)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Michaela Vacková Žabiny Brno 6 HKR - ZAB (61 : 76)
      2. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 6 SLA - SLO (89 : 53)
      3. Kateřina Zohnová KP Brno 6 KPB - SLA (74 : 57)
      4. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 6 SLA - CHO (74 : 59)
      5. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 5 KPB - SLA (58 : 64)
      6. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 5 HKR - KPB (85 : 66)
      7. Kateřina Zeithammerová Slovanka 5 SLO - CHO (65 : 68)
      8. Ludmila Dudáčková KP Brno 5 TRU - KPB (52 : 101)
      9. Michaela Vacková Žabiny Brno 5 ZAB - TRU (83 : 44)
      10. Veronika Voráčková ZVVZ USK Praha 5 USK - ZAB (74 : 51)
      11. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 5 OVA - SLA (56 : 67)
      12. Kateřina Zohnová KP Brno 5 SLO - KPB (53 : 89)
      13. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 4 USK - OVA (119 : 56)
      14. Petra Záplatová Žabiny Brno 4 KPB - ZAB (66 : 72)
      15. Nikola Šafránková Slovanka 4 ZAB - SLO (77 : 56)
      16. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 4 TRU - OVA (63 : 85)
      17. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 4 SLO - CHO (65 : 68)
      18. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 4 SLA - KPB (73 : 80)
      19. Josipa Silov SBŠ Ostrava 4 OVA - SLO (86 : 73)
      20. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 4 HKR - KPB (70 : 67)
      21. Michaela Jánská BK Strakonice 4 STR - TRU (71 : 86)
      22. Anna Rosecká BK Strakonice 4 STR - OVA (56 : 87)
      23. Eliška Mircová BLK Slavia Praha 4 CHO - SLA (56 : 80)
      24. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 4 CHO - USK (66 : 111)
      25. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 4 USK - CHO (105 : 68)
      26. Rebecca Akl KP Brno 4 KPB - SLA (65 : 48)
      27. Anna Rosecká BK Strakonice 4 STR - HKR (54 : 95)
      28. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 4 KPB - CHO (70 : 54)
      29. Kateřina Galíčková Žabiny Brno 4 ZAB - USK (69 : 91)
      30. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 4 ZAB - HKR (76 : 63)
      31. Anna Rosecká BK Strakonice 4 SLA - STR (85 : 56)
      32. Michaela Potočková KARA Trutnov 4 OVA - TRU (80 : 79)
      33. Tereza Králová KARA Trutnov 4 TRU - STR (50 : 58)
      34. Michaela Vacková Žabiny Brno 4 ZAB - HKR (76 : 55)
      35. Eliška Brejchová Slovanka 4 KPB - SLO (75 : 62)
      36. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 4 HKR - ZAB (61 : 76)
      37. Natalie Marie Kucowski KP Brno 4 KPB - SLA (58 : 64)
      38. Michaela Krejzová Levhartice Chomutov 3 CHO - TRU (89 : 58)
      39. Josipa Silov SBŠ Ostrava 3 SLA - OVA (83 : 59)
      40. Teja Oblak ZVVZ USK Praha 3 CHO - USK (66 : 111)
      41. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 3 SLA - OVA (83 : 59)
      42. Eva Kopecká KP Brno 3 CHO - KPB (66 : 68)
      43. Anna Rosecká BK Strakonice 3 STR - SLO (64 : 79)
      44. Dominica Hynková KP Brno 3 KPB - SLO (75 : 62)
      45. Karolína Šotolová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (40 : 87)
      46. Barbora Wrzesiński ZVVZ USK Praha 3 CHO - USK (66 : 111)
      47. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 3 TRU - HKR (40 : 87)
      48. Denisa Harapesová Slovanka 3 SLO - TRU (77 : 57)
      49. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 3 HKR - OVA (95 : 49)
      50. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 3 CHO - USK (66 : 111)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Anna Rylichová KARA Trutnov 13 STR - TRU (71 : 86)
      2. Eva Kopecká KP Brno 11 KPB - HKR (71 : 80)
      3. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 11 HKR - CHO (72 : 65)
      4. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 10 ZAB - USK (47 : 82)
      5. Anna Rylichová KARA Trutnov 10 SLA - TRU (79 : 55)
      6. Luisa Vydrová BK Strakonice 9 SLO - STR (70 : 66)
      7. Stella Tarkovičová SBŠ Ostrava 9 CHO - OVA (79 : 67)
      8. Katharina Agnes Fikiel BLK Slavia Praha 9 SLO - SLA (78 : 86)
      9. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 9 USK - CHO (105 : 68)
      10. Kateřina Hindráková KARA Trutnov 9 TRU - STR (60 : 57)
      11. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 9 USK - CHO (105 : 68)
      12. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 8 HKR - OVA (95 : 49)
      13. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 8 ZAB - USK (69 : 91)
      14. Klára Vojtíková Sokol H. Králové 8 HKR - KPB (70 : 67)
      15. Veronika Šípová ZVVZ USK Praha 8 USK - OVA (106 : 45)
      16. Dominika Pohunková Slovanka 8 TRU - SLO (69 : 82)
      17. Anna Rosecká BK Strakonice 8 TRU - STR (67 : 55)
      18. Anna Rylichová KARA Trutnov 8 OVA - TRU (80 : 79)
      19. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 8 USK - ZAB (78 : 44)
      20. Eliška Hálová Slovanka 8 STR - SLO (64 : 79)
      21. Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 8 SLO - CHO (65 : 68)
      22. Zuzana Kučerová Levhartice Chomutov 8 HKR - CHO (72 : 65)
      23. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 7 SLA - CHO (66 : 64)
      24. Veronika Aulichová BLK Slavia Praha 7 ZAB - SLA (79 : 57)
      25. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 7 USK - HKR (98 : 66)
      26. Anna Rosecká BK Strakonice 7 CHO - STR (68 : 44)
      27. Bria Holmes Žabiny Brno 7 HKR - ZAB (76 : 78)
      28. Denisa Harapesová Slovanka 7 SLO - TRU (77 : 57)
      29. Eliška Hamzová Žabiny Brno 7 SLA - ZAB (50 : 65)
      30. María Conde ZVVZ USK Praha 7 USK - SLO (113 : 64)
      31. Ludmila Dudáčková KP Brno 7 SLO - KPB (53 : 89)
      32. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 7 HKR - KPB (68 : 60)
      33. Eliška Linhartová KARA Trutnov 7 TRU - STR (60 : 57)
      34. Tereza Králová KARA Trutnov 7 SLO - TRU (77 : 57)
      35. Josipa Silov SBŠ Ostrava 7 SLA - OVA (83 : 59)
      36. Kristýna Čuperková Sokol H. Králové 7 OVA - HKR (44 : 66)
      37. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 7 CHO - SLA (51 : 55)
      38. Eva Kopecká KP Brno 7 SLA - KPB (73 : 80)
      39. Eliška Kubíčková SBŠ Ostrava 7 STR - OVA (56 : 87)
      40. Eliška Žílová BLK Slavia Praha 7 OVA - SLA (56 : 67)
      41. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 7 HKR - CHO (60 : 51)
      42. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 7 HKR - USK (65 : 95)
      43. Anna Rylichová KARA Trutnov 7 SLO - TRU (77 : 57)
      44. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 7 KPB - HKR (71 : 80)
      45. Eliška Hálová Slovanka 7 SLO - STR (70 : 66)
      46. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 6 USK - STR (154 : 28)
      47. Brionna, Alaine Jones ZVVZ USK Praha 6 OVA - USK (36 : 118)
      48. Eliška Hálová Slovanka 6 SLO - TRU (77 : 57)
      49. Kateřina Rokošová BLK Slavia Praha 6 HKR - SLA (48 : 47)
      50. Pamela Therese Effangová Sokol H. Králové 6 CHO - HKR (66 : 69)
      Ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 1998/99. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele FIBA Europe, resp. Genius Sports.
      Více informací o statistikách a případném hlášení chyb naleznete zde