HALA: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

KOLO: 2. kolo

ROZHODČÍ: Michal Perlík, Jan Musil, Matěj Barták

KOMISAŘ: Roman Šikner

Ostrava ani jednou neprohrávala

První zápas v sezóně odehrála Ostrava s novým kádrem na palubovce Slovanky MB. Hostující hráčky do zápasu vstoupily úžasně a za dvě a půl minuty vedly 10:0. Středočešky ale zabojovaly a už v závěru první čtvrtiny se dostaly na rozdíl jediného bodu. Ostrava zvládla dobře úvod druhé desetiminutovky, ale Slovanka se nedala a tři minuty před přestávkou bylo po trojce Petry Malíkové jedinkrát v zápase vyrovnáno. Hostující hráčky pak dokázaly odskočit do dvouciferného rozdílu, a i když Slovanka dotírala, své vedení si uhlídaly až do konce. Hvězdy zápasu byly pro Ostravu v podobě zahraničních posil, Sara Dickey dala 23 bodů, Tiffany Jones přidala 19 bodů a 17 doskoků, Eilidh Simpson nastřílela 16 bodů. Domácí vedla s 11 body Samra Omerbahšič, do dvouciferných čísel se dostala ještě s 10 body Petra Malíková.